Sveikatingumo stovykla „10 dienų amžinybės“ abejingų nepaliko

Liepos 23 – rugpjūčio 1 dienomis praūžusi vaikų ir jaunimo stovykla „10 dienų amžinybės“ paliko neišdildomą įspūdį ir organizatoriams, ir visiems dalyviams, o stovykloje apsilankę svečiai negalėjo atsistebėti energijos pliūpsniais.

Smetoninių šventė visus nukėlė į tarpukario Lietuvą

Rugpjūčio 11-ąją Užugirio kaime esantis Prezidento Antano Smetonos dvaras visus čia atvykusius nukėlė toli į istorinę praeitį – tarpukario Lietuvą. Čia skambėjo to meto muzika ir dainos, sukiojosi išdidūs karininkai, savo stiliaus pojūtį demonstravo damos ir ponai.

Pristatytas fotoalbumas ir surengtas džiazo atlikėjų koncertas

Rugpjūčio 9-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas ir Ukmergės žydų bendruomenės pirmininkas Artūras Taicas.

Laukiantiems socialinio būsto – gera žinia
Susitiko su naujos mobilios tarptautinės televizijos įkūrėjais

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas susitiko su naujos savo veiklą šalyje pradėjusios tarptautinės mobilios televizijos „FMT TV“ (Faktai, Muzika, Televizija) įkūrėjais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei socialinės medijos ir televizijos poziciją šių laikų rinkoje.

Ukmergėje įrengiamos naujos konteinerių aikštelės

Iki šių metų pabaigos Ukmergės rajone bus įrengtos 43 antžeminės atliekų surinkimo konteinerių aikštelės ir įsigyti 265 rūšiavimo ir mišrių atliekų konteineriai.

Naujakurių laukia nauji ir šiuolaikiški socialiniai butai

Buvusiuose Ukmergės vaikų globos namuose, esančiuose Vilniaus gatvės 87-uoju numeriu pažymėtame pastate – įkurtuvių nuotaikos. Ilgą laiką nenaudojamoje pastato dalyje, po patalpų rekonstrukcijos, netrukus – nuo rugpjūčio 20 dienos - apsigyvens naujakuriai. Čia įrengti 35 socialiniai  ir 4 tarnybiniai savivaldybės butai, skirti į Ukmergę atvykstantiems jauniems specialistams apgyvendinti.

Kaimuose atnaujinti gatvių apšvietimo tinklai

Tolučių (Želvos sen.) ir Laičių (Pivonijos sen.) kaimuose tamsiu paros metu bus daug šviesiau ir gyventojai jausis saugesni. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) čia atnaujino gatvių apšvietimo tinklus.

Ukmergėje lankėsi Vyriausybės vadovas S. Skvernelis

Rugpjūčio 6-ąją Ukmergėje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Lydimas savo komandos atstovų – patarėjo viešiems ryšiams Tomo Beržinsko, patarėjos švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Unės Kaunaitės bei patarėjo sveikatos, jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų klausimais Pauliaus Gradecko, Vyriausybės vadovas su savivaldybės, vietos bendruomenių, verslo atstovais aptarė socialinius, sveikatos apsaugos, švietimo bei kitus klausimus.

Malkinę medieną gyventojai gali pirkti ir tiesiai iš Valstybinių miškų urėdijos

Lietuvos gyventojams sukrutus ruošti kuro atsargas žiemos sezonui, VĮ Valstybinių miškų urėdija kviečia juos kreiptis tiesiai į girininkijas ir įsigyti pigiausios rinkoje malkinės medienos, kurios kaina už kubinį metrą yra apie 3 eurus.

Daugiau naujienų