Dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2018-07-12

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 eurų).

Kai šeimos pajamos vienam jos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui didesnės nei 1,5 VRP dydžio, bet neviršija 2,2 VRP dydžių per mėnesį (268,40 eurų), parama maisto produktais gali būti skiriama išimties tvarka.

Prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2018 m. priimami visus kalendorinius metus.

Miesto gyventojai, norintys gauti šią paramą, turi kreiptis į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą (Deltuvos g. 19, Ukmergė), o kaimiškų vietovių gyventojai – į rajono savivaldybės administracijos seniūnijas pagal gyvenamą vietą.

Būtina pateikti nustatytos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pažymas apie gautas pajamas per paskutinius 3 mėn. iki kreipimosi (arba kreipimosi mėnesio, jeigu palyginus su praėjusiais mėnesiais keitėsi pajamų šaltinis ar šeimos sudėtis).

2018 m. maisto produktai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo teikiami vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

RUGPJŪČIO mėnesio maisto produktų krepšelį sudarys šie produktai:

1. Aliejus – 1 vnt.

2. Plikyti ryžiai – 1 vnt.

3. Trijų grūdų kruopos – 1 vnt.

4. Mėsos konservai – 3 vnt.

5. Saldintas sutirštintas pienas – 2 vnt.

6. Konservuota daržovių sriuba – 1 vnt.

7. Sausi pusryčiai – 1 vnt.

8. Konservuoti žirneliai – 1 vnt.

2018 m. birželio ir gruodžio mėnesiais visiems paramos maisto produktais gavėjams skirtas ir asmens higienos prekių krepšelis.

Birželio ir gruodžio mėnesių asmens higienos prekių krepšelį sudaro:

1. Skystas skalbiklis – 1 vnt.

2. Muilas – 1 vnt.

3. Dantų pasta – 1 vnt.

4. Šampūnas – 1 vnt.

5. Dantų šepetėlis – 1 vnt.

Paramos maisto produktais klausimais darbo dienomis telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į gyvenamosios vietos seniūniją ar nestacionarių socialinių paslaugų centrą informaciją ir konsultacijas teikia ten dirbantys specialistai.

Ukmergės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus informacija.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra