Miesto bibliotekoje prasidėjo renovacijos darbai
2017-10-26

Pirmadienį Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje prasidėjo renovacijos darbai, kuriuos atlieka konkursą iš jame dalyvavusių dvylikos įmonių laimėjusi  vilniečių UAB „Santerma“, pasiūliusi mažiausią rangos darbų atlikimo kainą – 798 829,90 Eur.

                                                                                                                                      

Pirmiausia bus remontuojamas senasis pastatas, kuriame iki šiol buvo įsikūręs Nacionalinės žemės tarnybos Ukmergės skyrius: čia griaunamos senos pertvaros ir kai kurios sienos, keičiami vamzdynai ir langai, renovuojamos buvusių kabinetų, rūsio patalpos. Iki metų pabaigos ketinama atlikti darbų už 140 tūkst. eurų. Pavasarį, pasibaigus šalčiams, laukia stogo ir fasado sienų remontas, aplinkos tvarkymas.

Dėl prasidėjusių renovacijos darbų bibliotekos darbas nesutriko, skaitytojai aptarnaujami.  Visi bibliotekos skyriai, skaityklos ir darbuotojai susikėlė į antrąją pastato pusę. Konferencijų salėje įsikūrė Skaitytojų aptarnavimo skyrius, trečiasis aukštas atiduotas vaikams, o čia buvęs Bibliografijos-kraštotyros skyrius „nusileido“ į mokymų klasę pirmajame aukšte. Šią pastato dalį rengiamasi renovuoti  2018-ųjų vasaros pabaigoje.                                                     

Visos bibliotekos kapitalinis remontas bus atliktas iki 2019 metų vasaros.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra