Naujasis miesto laikrodis bus sutaisytas ir vėl rodys tikslų laiką
2017-07-14

Ukmergiškiai ir miesto svečiai jau pastebėjo, kad naujasis miesto laikrodis savaitę laiko neturi rodyklių ir neskaičiuoja mūsų visų laiko. Gegužės 25-ąją sumontuoto laikrodžio darbas, praėjus vos mėnesiui, sutriko – jis ėmė vėluoti, tad neliko nieko kito, kaip tik nugabenti šio išskirtinio laikrodžio mechanizmą jo gamintojams ir montuotojams į Italiją, Milano miestą.

                                                                                                                                                

Įmonės „GB Milano“ meistrai laikrodžio mechanizmui yra suteikę 24 mėnesių garantinį aptarnavimą, tad jo remontas nieko nekainuos.

Pasak Italijos įmonės „GB Milano“ atstovo Lietuvoje – bendrovės „Miesto baldai“ direktoriaus Mindaugo Šiaulio, italų meistrai nustatys gedimo priežastį ir sutvarkytą laikrodžio mechanizmą grąžins atgal.

Kol kas tik spėjama, kad laikrodžio darbą galėjo sutrikdyti ir jo palydovinės antenos gedimas, ir stiprus vėjas ar net paukščiai, retsykiais nutūpdavę ant jo rodyklių, ar kitos, iki šiol nežinomos priežastys. Išsiaiškinus tikslią priežastį, bus ieškoma būdų, kaip ją pašalinti, kad ir ateityje laikrodžio mechanizmo gedimas vėl nepasikartotų.

„Laikrodis bus sutaisytas ir jo rodyklės, kurias rengiamės šiek tiek patamsinti ir paryškinti, vėl rodys tikslų laiką bei džiugins visų mūsų akis. Gyvename išmaniųjų įrenginių bei technologijų amžiuje, kurie, reikia pripažinti, irgi genda“,- sakė Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas.

 

  

 

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra