Su įstaigų vadovais kalbėta apie asmens duomenų apsaugą

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas spalio 22-ąją susitiko su savivaldybės įmonių bei įstaigų (iš viso yra 18) vadovais ar su jų deleguotais atstovais. Aptarti svarbiausi darbai, aktualūs klausimai.

Kitąmet neatpažįstamai ims keistis Ukmergės miesto centras

Ukmergės miesto centras jau neilgai trukus ims neatpažįstamai keistis – šią savaitę Ukmergės rajono savivaldybėje pasirašyta Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis rekonstravimo rangos darbų sutartis. Planuojama, kad šių erdvių atnaujinimo darbai prasidės kitąmet, kai tik bus gautas šio į Vilniaus regiono integruotų teritorijų vystymo programą įtraukto projekto finansavimas.

Antano Smetonos gimnazija paminėjo 100 metų sukaktį

Antano Smetonos gimnazija – pirmoji lietuviška gimnazija Ukmergėje – šeštadienį iškilmingai paminėjo 100 metų sukaktį. Su jos steigimu susiję dokumentai, saugomi Lietuvos centriniame valstybės archyve, byloja, jog mokymo įstaiga įkurta 1918 m. balandžio 7 d.

Parodoje – policijos pareigūno darbo atspindžiai

Spalio 18 d. Ukmergės kraštotyros muziejuje atidaryta paroda, skirta Lietuvos policijos 100-čiui paminėti. Parodos organizatoriai, Ukmergės rajono policijos komisariatas, į atidarymą sukvietė darbuotojus, policijos veteranus ir bičiulius. Renginiu ypač susidomėjo policijos veteranai, kurie atvyko ne tik iš Ukmergės, bet ir iš Utenos bei Elektrėnų.

Būk matomas - nešiok atšvaitą

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su šalies savivaldybių seniūnijomis spalio 24-ąją dieną organizuoja Atšvaitų dieną. Šią dieną seniūnijose, kuriose yra skelbimas apie Atšvaitų dieną, bus platinami atšvaitai ir kitos saugaus eismo priemonės su šviesą atspindinčiais elementais.

Savivaldybė tapo tarptautinės organizacijos nare
Ukmergės rajono savivaldybė nuo šiol yra Šilko kelio tarptautinės prekybos rūmų (Silk Road Chamber of International Commerce) narė ir dalyvaus šiai organizacijai priklausančių miestų aljanso veikloje.
„Šilo“ progimnazijoje bus vykdomos naujos Ukmergės sporto centro veiklos

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo, valstybės biudžeto ir Savivaldybės biudžeto lėšų bendrai finansuojamą projektą „Ukmergės sporto centro paslaugų plėtra“.

Kūrenimo sezonas: kuo privalu pasirūpinti, kad ugnis nesupleškintų namų

Kūrenate krosnį, bet negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo valytas kaminas ar dūmtraukiai? Spėliojate, gal prieš metus kitus... Neabejokite, ugnis jau rengiasi užsukti į svečius. Manote, kad taip tikrai nenutiks? Deja, per penkerius metus dėl krosnių, židinių, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų Lietuvoje žuvo 50 žmonių. Be to, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet dėl šios priežasties gyvenamieji namai degė per 880 kartų.

„Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ šį rudenį pažymės ypatingu būdu – spalio 19-20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.

Savivaldybei įteiktas „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

Minint Vietos savivaldos dieną, pasižymėjusioms Lietuvos savivaldybėms įteikti „Auksinės krivūlės" apdovanojimai, tarp jų ir Ukmergės rajono savivaldybei. Už vietinės ekologiškos produkcijos vartojimo skatinimą vaikų darželiuose „Auksinę krivūlę“ Ukmergės rajono savivaldybei įsteigė Žemės ūkio ministerija.

Daugiau naujienų