Aptarta daugiabučių namų atnaujinimo programos įgyvendinimo eiga

Šiandien posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės mero š. m. liepos 12 dienos potvarkiu Nr. 9-65 sudaryta naujos sudėties darbo grupė naujo modelio daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos (toliau - Programa) įgyvendinimo vykdymui koordinuoti.

Vilniaus gatvė Ukmergėje pėstiesiems taps saugesnė

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendina iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų ir savivaldybės biudžeto lėšų bendrai finansuojamą projektą „Pėsčiųjų takų rekonstrukcija ir plėtra Ukmergės mieste“.

Nuo liepos 1 d. įsigalioja šeimos kortelės įstatymas

Nuo liepos 1 d. įsigaliojus šeimos kortelės įstatymui, prasidės kortelės gavėjų duomenų tikslinimas ir vardinių kortelių gamyba, o rugsėjo mėnesį kortelės turėtų pasiekti gausias ir neįgalius vaikus prižiūrinčias šeimas.

Kinas po žvaigždėmis

Jaunimo laisvalaikio centras prisideda prie jau dešimtmetį vykstančios iniciatyvos rengti lietuviško kino klasikos seansus po atviru dangumi. Šiemet šio renginio tikslas - lietuviška kino klasika suvienyti viso pasaulio lietuvius.

Pagerbti Lietuvos laisvės kovotojai

Liepos 13-ąją Ukmergės rajone nusilenkta tremtį patyrusių ir joje žuvusiųjų atminimui.

Studijuosiančius Europoje įspėja, kad neskubėtų deklaruoti išvykimo

Kiekvieną vasarą Vilniaus teritorinė ligonių kasa atkreipia jaunuolių dėmesį į tai, ką jie turėtų atlikti išvykdami studijuoti į užsienį, kad ateinančiais mokslo metais gautų kompensuojamąsias medicinos paslaugas. Visgi būsimi studentai kasmet linkę daryti tą pat klaidą – deklaruoja išvykimą iš šalies, taip prarasdami sveikatos draudimą. Specialistai kartoja: išvykstant studijuoti būtina ne deklaruoti išvykimą, o pasirūpinti privalomuoju sveikatos draudimu.

Aplankė maudynių vietas ir įvertino jų būklę

Liepos 8-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė lankėsi rajono gyventojų pamėgtose maudynių vietose ir įvertino jų būklę.

Projektas ,,Surink Lietuvą“ švenčia vienerių metų gimtadienį

2018 m. liepos 12 d. startavęs ir visą Lietuvą išjudinęs projektas ,,Surink Lietuvą“ švenčia savo pirmąjį gimtadienį. Projektas, kurio tikslas skatinti žmones pažinti Lietuvą, keliauti po ją ir tyrinėti dar neatrastas šalies įdomybes, į vieną dėlionę sujungė visas 60 Lietuvos savivaldybių. Žmonės ne tik keliavo po Lietuvą, susipažino su dar nematytais šalies kampeliais, ar iš naujo aplankė jau ne kartą matytas vietas, bet ir turėjo galimybę įsigyti to apsilankymo įrodymą – konkrečios savivaldybės magnetuką, vieną iš 60 Lietuvos dėlionės dalių.

Įteikti naujagimių kraiteliai

Liepos 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vyr. specialistė Aistė Naruškevičiūtė, viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūne bei šio centro socialinė darbuotoja Tautvilė Rubliauskienė įteikė naujagimio kraitelius birželio mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikintas ir vienas gegužę pasaulį išvydęs naujagimis.

VASAROS KREPŠINIO STOVYKLA UKMERGĖJE

VšĮ „Ąžuolo“ krepšinio mokykla liepos 1-5 d. Ukmergėje, Dukstynos mokykloje organizavo dieninę vaikų vasaros stovyklą. Šiemet sulaukėme tikrai daug norinčių, stovykloje dalyvavo daugiau nei 30 įvairaus amžiaus vaikų.

Daugiau naujienų