Dėkojame visoms tarnyboms, gelbėjusioms į autobuso avariją patekusius kėdainiškius

Nuoširdžiai dėkojame greitosios medicinos pagalbos medikams, policijos pareigūnams, ugniagesiams, Ukmergės ligoninės kolektyvui, bendrovės „Ukmergės keliai“ darbuotojams už nepriekaištingą, atsakingą ir operatyvų darbą gelbėjant į autobuso avariją patekusius Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos moksleivius bei juos lydinčius mokytojus.

Užugirio dvaras - patraukliausių šalies turizmo traukos vietovių sąrašo penketuke

Ukmergės rajone esantis Užugirio dvaras pateko į mūsų šalies patraukliausių turizmo traukos vietovių sąrašo penketuką ir turėtų tapti karščiausia vieta 2018-ųjų metų kelionėms po Lietuvą. Tai paaiškėjo gruodžio 6-ąją įvykusioje Europos Komisijos globojamų rinkimų – projekto EDEN (angl. „European Destinations Of Excellence“ – Patraukliausios Europos turizmo vietovės“) apdovanojimų ceremonijoje.

Apsnigtos Ukmergės miesto gatvės dažniausiai pradedamos valyti naktį

Šios darbo savaitės pradžioje iškritęs sniegas suteikė ne tik džiaugsmo ir galimybę pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais, bet ir sukėlė nemenkų rūpesčių kai kuriems vairuotojams. Ar Ukmergės miesto gatvės buvo tinkamai prižiūrimos – nuvalytas sniegas, pabarstytas smėlis, pasirūpinta transporto priemones vairuojančiųjų saugumu?

Daugiau naujienų