Socialiai pažeidžiami asmenys gyvens gražesnėje ir šiltesnėje aplinkoje

Siekiant užtikrinti socialiai pažeidžiamų asmenų gyvenimo kokybę, Ukmergės rajono savivaldybė pasirūpino, kad jų reikmėms būtų suremontuotas 5 socialinių butų gyvenamasis namas, o prie kito, 24 butų socialinio daugiabučio, pastatė naują malkinę.

Taujėnuose buvo susirinkę Lietuvos moksleivių sąjungos savanoriai

Vasarai jau įsibėgėjus, būrys moksleivių iš 34 Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinių skubėjo į Taujėnuose vykstantį LMS Vasaros forumą „Įžiebk pilietiškumo kibirkštį“ 2018. Jau penktus metus Ukmergėje veikiantis mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC) pirmą kartą turėjo galimybę organizuoti nacionalinio lygmens renginį, kurio tikslas buvo ne tik smagiai praleista savaitė kupina neužmirštamų įspūdžių, bet ir naujos žinios bei svarbi informacija, kurią bus galima panaudoti ne tik šiandieniniame, bet ir ateities pasaulyje.

Sveikatingumo stovykla „10 dienų amžinybės“ abejingų nepaliko

Liepos 23 – rugpjūčio 1 dienomis praūžusi vaikų ir jaunimo stovykla „10 dienų amžinybės“ paliko neišdildomą įspūdį ir organizatoriams, ir visiems dalyviams, o stovykloje apsilankę svečiai negalėjo atsistebėti energijos pliūpsniais.

Smetoninių šventė visus nukėlė į tarpukario Lietuvą

Rugpjūčio 11-ąją Užugirio kaime esantis Prezidento Antano Smetonos dvaras visus čia atvykusius nukėlė toli į istorinę praeitį – tarpukario Lietuvą. Čia skambėjo to meto muzika ir dainos, sukiojosi išdidūs karininkai, savo stiliaus pojūtį demonstravo damos ir ponai.

Pristatytas fotoalbumas ir surengtas džiazo atlikėjų koncertas

Rugpjūčio 9-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas ir Ukmergės žydų bendruomenės pirmininkas Artūras Taicas.

Laukiantiems socialinio būsto – gera žinia
Susitiko su naujos mobilios tarptautinės televizijos įkūrėjais

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas susitiko su naujos savo veiklą šalyje pradėjusios tarptautinės mobilios televizijos „FMT TV“ (Faktai, Muzika, Televizija) įkūrėjais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei socialinės medijos ir televizijos poziciją šių laikų rinkoje.

Ukmergėje įrengiamos naujos konteinerių aikštelės

Iki šių metų pabaigos Ukmergės rajone bus įrengtos 43 antžeminės atliekų surinkimo konteinerių aikštelės ir įsigyti 265 rūšiavimo ir mišrių atliekų konteineriai.

Naujakurių laukia nauji ir šiuolaikiški socialiniai butai

Buvusiuose Ukmergės vaikų globos namuose, esančiuose Vilniaus gatvės 87-uoju numeriu pažymėtame pastate – įkurtuvių nuotaikos. Ilgą laiką nenaudojamoje pastato dalyje, po patalpų rekonstrukcijos, netrukus – nuo rugpjūčio 20 dienos - apsigyvens naujakuriai. Čia įrengti 35 socialiniai  ir 4 tarnybiniai savivaldybės butai, skirti į Ukmergę atvykstantiems jauniems specialistams apgyvendinti.

Kaimuose atnaujinti gatvių apšvietimo tinklai

Tolučių (Želvos sen.) ir Laičių (Pivonijos sen.) kaimuose tamsiu paros metu bus daug šviesiau ir gyventojai jausis saugesni. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) čia atnaujino gatvių apšvietimo tinklus.

Daugiau naujienų