Dalyvavo Vilniaus regiono plėtros tarybos posėdyje

Šiandien Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė ir savivaldybės administracijos Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Lina Kasmauskienė dalyvavo Vilniaus regiono plėtros tarybos posėdyje, kuris vyko Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijoje.

Informacija apie Ukmergės rajono savivaldybės švietimo įstaigų mokslo ir žinių dienos minėjimo renginius
Kviečia vėl būti Baltijos kelyje

Rugpjūčio 23-oji – Europos dienos stalinizmo ir nacizmo aukoms atmintiir Baltijos kelio dienos 30-metis. Minint šią sukaktį visoje Lietuvoje vyksta daugybė renginių.Iškiliai ši data bus paminėta ir mūsų rajone.

Deltuvos miestelio šventėje netrūko reginių ir renginių
Rugpjūčio 14-18 dienomis Deltuvoje vyko bene svarbiausias metuose įvykis – tradicinė miestelio šventė „Žolinė 2019“. Deltuvos miestelio bendruomenės, Deltuvos seniūnijos, Ukmergės kultūros centro Deltuvos skyriaus, Deltuvos bibliotekos ir Deltuvos pagrindinės mokyklos šventėje netrūko reginių ir renginių.
Aplankė ugdymo įstaigas

Su artėjančiais naujais mokslo metais susiję aktualūs klausimai sprendžiami ne tik ugdymo įstaigose, bet ir savivaldybės vadovų kabinetuose.

Žolinėje dėmesys skirtas ir saugumui

Šiemet tradicinėje Žemaitkiemio miestelio Žolinės šventėje tarp įvairių edukacijų, garbių svečių pabrėžtas buvo ir saugumas.

Žvejai varžėsi saugiai

Kaip ir kasmet prieš tradicinę Žemaitkiemio miestelio Žolinės šventę vyksta žvejų varžybos, iš kurių laimikio verdama žuvienė.

Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai

Šiemet Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena – sekmadienis. Kadangi Ukmergės rajono mokymo ir ugdymo įstaigų bendruomenės nusprendė naujus mokslo metus pradėti pirmadienį – rugsėjo 2 dieną, kviečiame visus sekmadienio popietę į kiną!

Amerikiečius sudomino kuriama observatorija ir buvusio karinio miestelio teritorija

Praėjusią savaitę Ukmergėje lankėsi amerikiečių pora iš Kalifornijos valstijos Lompoko (ang. Lompoc) miesto – investuotoja, edukatorė ir verslininkė Suzan Coupland su sutuoktiniu Paris Coupland. Lydimi ukmergiškio, projektų vadovo Igno Lukoševičiaus, svečiai lankėsi Ukmergės rajono savivaldybėje bei Senamiesčio pagrindinėje mokykloje.

Šventėje visi trumpam nusikėlė į vadinamus Smetonos laikus

Rugpjūčio 10-ąją A. Smetonos vasaros rezidencijoje-dvare praūžė nuotaikinga, spalvinga, teatralizuota Smetoninių šventė, sutraukusi didžiulį – apie 2,5 tūkst. žiūrovų bei dalyvių būrį.

Daugiau naujienų