Antano Smetonos gimnazija paminėjo 100 metų sukaktį

Antano Smetonos gimnazija – pirmoji lietuviška gimnazija Ukmergėje – šeštadienį iškilmingai paminėjo 100 metų sukaktį. Su jos steigimu susiję dokumentai, saugomi Lietuvos centriniame valstybės archyve, byloja, jog mokymo įstaiga įkurta 1918 m. balandžio 7 d.

Parodoje – policijos pareigūno darbo atspindžiai

Spalio 18 d. Ukmergės kraštotyros muziejuje atidaryta paroda, skirta Lietuvos policijos 100-čiui paminėti. Parodos organizatoriai, Ukmergės rajono policijos komisariatas, į atidarymą sukvietė darbuotojus, policijos veteranus ir bičiulius. Renginiu ypač susidomėjo policijos veteranai, kurie atvyko ne tik iš Ukmergės, bet ir iš Utenos bei Elektrėnų.

Būk matomas - nešiok atšvaitą

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su šalies savivaldybių seniūnijomis spalio 24-ąją dieną organizuoja Atšvaitų dieną. Šią dieną seniūnijose, kuriose yra skelbimas apie Atšvaitų dieną, bus platinami atšvaitai ir kitos saugaus eismo priemonės su šviesą atspindinčiais elementais.

Savivaldybė tapo tarptautinės organizacijos nare
Ukmergės rajono savivaldybė nuo šiol yra Šilko kelio tarptautinės prekybos rūmų (Silk Road Chamber of International Commerce) narė ir dalyvaus šiai organizacijai priklausančių miestų aljanso veikloje.
„Šilo“ progimnazijoje bus vykdomos naujos Ukmergės sporto centro veiklos

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo, valstybės biudžeto ir Savivaldybės biudžeto lėšų bendrai finansuojamą projektą „Ukmergės sporto centro paslaugų plėtra“.

Kūrenimo sezonas: kuo privalu pasirūpinti, kad ugnis nesupleškintų namų

Kūrenate krosnį, bet negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo valytas kaminas ar dūmtraukiai? Spėliojate, gal prieš metus kitus... Neabejokite, ugnis jau rengiasi užsukti į svečius. Manote, kad taip tikrai nenutiks? Deja, per penkerius metus dėl krosnių, židinių, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų Lietuvoje žuvo 50 žmonių. Be to, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet dėl šios priežasties gyvenamieji namai degė per 880 kartų.

„Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ šį rudenį pažymės ypatingu būdu – spalio 19-20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.

Savivaldybei įteiktas „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

Minint Vietos savivaldos dieną, pasižymėjusioms Lietuvos savivaldybėms įteikti „Auksinės krivūlės" apdovanojimai, tarp jų ir Ukmergės rajono savivaldybei. Už vietinės ekologiškos produkcijos vartojimo skatinimą vaikų darželiuose „Auksinę krivūlę“ Ukmergės rajono savivaldybei įsteigė Žemės ūkio ministerija.

Trumpai apie Ukmergės savivaldos nueitą kelią

Šiemet, švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, apžvelgėme Ukmergės savivaldos nueitą kelią, kuris ilgas ir nelengvas, raginantis susimąstyti, kokių pokyčių, darbų ir tikslų dar reikia mūsų savivaldybei.

Į šventę rinkosi visų kadencijų politikai, buvę ir esami savivaldos darbuotojai

Spalio 12-ąją Ukmergėje ypatingai paminėta Savivaldos diena. 2018-aisiais, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais, ta proga buvo sušauktas iškilmingas visų kadencijų Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Daugiau naujienų