Ukmergėje rinkosi savivaldybių kalbos tvarkytojai

Praėjusį penktadienį, rugsėjo 21 d., vyko Ukmergės rajono savivaldybės kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija ir Valstybine kalbos inspekcija organizuotas renginys, į kurį buvo pakviesti šalies savivaldybių kalbos tvarkytojai – specialistai, kurie savivaldybėse kontroliuoja valstybinės kalbos vartojimą ir taisyklingumą, konsultuoja ir informuoja visuomenę valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo klausimais. Į Ukmergę atvyko 43 savivaldybių kalbos specialistai.

Tarpukario gyvoji diena Ukmergėje
Rugsėjo 21-ąją Ukmergėje paminėta Europos kultūros paveldo diena, skirta šimtmečio paveldui atrasti ir tarpukario Ukmergei pažinti.
Ilgametei kolegei – nuoširdūs padėkos žodžiai ir gėlės

Veprių seniūnijos seniūnei Dalei Urbonienei rugsėjo 21-oji buvo paskutinė darbo diena įstaigoje, kurioje teko išdirbti visus tris dešimtmečius. Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai linkėjo Dalei sėkmės naujame gyvenimo etape, dėkojo už malonų ir draugišką bendravimą, už reiklumą ir geranoriškumą.

Vietos savivaldos diena šiemet bus paminėta ypatingai
Jau šiandien bus paminėta Kultūros paveldo diena

Ukmergės rajono savivaldybė kartu su Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centru (TVIC) organizuoja Europos kultūros paveldo dienos paminėjimą,skirtą šimtmečio paveldui atrasti ir tarpukario Ukmergei pažinti.

Klaipėdos gatvėje netrukus prasidės rekonstravimo darbai

Netrukus Klaipėdos gatvėje užvirs jos atnaujinimo darbai. Ukmergės rajono savivaldybės direktorius Stasys Jackūnas ir bendrovės „Ukmergės keliai“ generalinis direktorius Vytas Kromelis rugsėjo 2O dieną pasirašė „Susisiekimo komunikacijų (gatvės) paskirties statinio Klaipėdos gatvėje, Ukmergės mieste rekonstravimo darbų“ sutartį.

Posėdžiavo rajono savivaldybės taryba

Rugsėjo 20-ąją į dešimtąjį Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdį susirinko 24 iš 25 jos narių. Nebuvo tik mero pavaduotojos Klavdijos Stepanovos, kuri šią savaitę yra išvykusi į komandiruotę Lenkijoje, kur dalyvauja tarptautinėje konferencijoje.

Savivaldybei spręsti savižudybių problemą padės ir rotariečiai

Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus. 

Ukmergėje susitiko Jaunimo centrų atstovai

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras rugsėjo 14 dieną organizavo Jaunimo centrų (JC) vadovų, darbuotojų ir savanorių susitikimą. Į svečius atvyko gausus būrys Atviro JC darbuotojų ir savanorių iš Panevėžio, taip pat Kupiškyje veikiančio JC direktorė.

Daugiabučių namų renovacija Ukmergėje
Trumpas video įrašas apie daugiabučių namų renovaciją Ukmergėje.
Daugiau naujienų