Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis

Versija neįgaliesiems
El. demokratijos paslaugos
Skelbimai
2016-07-27 Ukmergės rajono savivaldybė paskelbė konkursą
2016-07-18 Laikinai uždaroma miesto viešoji pirtis
2016-07-05 Informacija apie numatomą rekonstruoti AB "Lytagra" prekybos paskirties pastatą
2016-07-01 Savivaldybės liepos mėnesio darbo planas
2016-06-30 Gyventojų dėmesiui
 
Archyvas
 
 
 
 

  

 

 

 

 

 

Naujienos
Ugniagesiai įrengė Visuomenės švietimo kabinetą  
2016-07-27

Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas antradienį lankėsi Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (PGT), kur atidarė įrengtą Visuomenės švietimo kabinetą. Pareigūnai visuomenės švietimo reikmėms pritaikė buvusias bendro naudojimo patalpas – patys jas suremontavo bei pagamino baldus, pasirūpino vaizdinėmis priemonėmis. Naujajame Visuomenės švietimo kabinete numatoma rengti įvairius užsiėmimus Ukmergės rajono gyventojams, tai pat mokymus savanoriams ugniagesiams ir kt.

Prezidentė aplankė Tulpiakiemio vaikų dienos centrą  
2016-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 26 –ąją lankėsi Ukmergės rajone, Tulpiakiemio kaime, kur susitiko su vietos bendruomene ir apžiūrėjo neseniai atidarytą vaikų dienos centrą, kalbėjosi su priklausomybių kamuojamomis motinomis apie galimybes įveikti šią bėdą. Šalies vadovė taip pat dalyvavo pasitarime su rajono savivaldybės, nevyriausybinių organizacijų atstovais, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais, kitais specialistais, kur aptarė socialinio saugumo padėtį rajone bei priemones, siekiant mažinti socialinės rizikos šeimų skaičių ir užtikrinti jose augančių vaikų saugumą, pagalbą gydantis nuo priklausomybių.

Oninių šventė Šešuoliuose  
2016-07-27

Ne veltui Šv. Ona lietuvių tautosakoje tituluojama duonos ponia. Šiuo metu pats vasaros dosnumas: sode prinoksta vyšnios, ankstyvosios kriaušės ir vasariniai obuoliai, jau galima pasikasti šviežių bulvių, o svarbiausia – jau subrendo javai – rugiapjūtė prasideda. Vadinasi ir duonelės bus. Prieš pradedant derliaus nuėmimo darbus reikia gerai pasilinksminti. Kad visi darbai eitųsi kaip iš pypkės, šešuoliečiai surengė Oninių šventę duonai pagarbinti, smagiai pasibūti, kaimyniškai pasivaišinti.

R. Šlepavičius: "Lietuvoje yra nedaug savivaldybių, kurios stato muziejus"  
2016-07-25

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero patarėja Laima Gambickienė ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas susitiko su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene ir iš Ukmergės krašto kilusiais šalies diplomatinio korpuso atstovais.

Bažnyčioje laikinai "nutūpė" plenero metu sukurti Ukmergės balandžiai  
2016-07-25

Šeštadienio vakarą Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje skambėjo dainos, susižavėjimo šūksniai bei padėkos. Čia vyko tarptautinis metalo meno plenero „Balandžių daug Ukmergėj...“ uždarymo renginys ir skulptūrų paroda.

Pasaulio lietuviai dėkoja už priėmimą Ukmergės krašte  
2016-07-22

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės (PLB) pirmininkė Dalia Henke Ukmergės rajono savivaldybės merui Rolandui Janickui atsiuntė padėkos raštą, kuriame PLB valdybos, kraštų lietuvių bendruomenių ir lietuvių jaunimo sąjungų valdybų pirmininkų bei visų suvažiavimo dalyvių vardu nuoširdžiai dėkoja už galimybę surengti kraštų lietuvių bendruomenių pirmininkų suvažiavimą Ukmergės krašte.

Liepos 28-ąją iškelkime Europos vėliavą  
2016-07-22

Suomijos regionų ir savivaldybių asociacija kviečia sudalyvauti spontaniškai rengiamoje iniciatyvoje, kurios idėja (visai neseniai - liepos 7-ąją) gimė Joensuu miestui, esančiam šalies centrinėje dalyje. Miesto organizuojama akcija kviečia liepos 28-ąją visus Europos miestus, miestelius ir savivaldybes savaip iškelti Europos vėliavą virš kiekvienos iš savivaldybių ir pasidalinti nuotrauka miesto interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose naudojant hashtag #WeAreEurope.

Netrukus įsigalios sveikatos saugos reikalavimai žaidimų aikštelėms ir patalpoms  
2016-07-22

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. V-1208 patvirtintos Lietuvos higienos normos HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai" (toliau - ši higienos norma) reikalavimai įsigalios nuo 2016 m. lapkričio 1 d. Ši higienos norma nustato pagrindinius vaikų žaidimų aikštelių (toliau - žaidimų aikštelės) ir vaikų žaidimų patalpų (toliau - žaidimų patalpos) įrengimo viešosiose vietose, jų naudojimo ir priežiūros sveikatos saugos reikalavimus. Ši higienos norma taikoma projektuojant, statant, rekonstruojant, remontuojant, įrengiant ir naudojant žaidimų aikšteles ir patalpas.

Savavališkai pastatytas skulptūrinis objektas nuimtas ir saugomas Savivaldybėje  
2016-07-22

Ukmergės rajono savivaldybėje nuo trečiadienio ryto saugomas nežinomo nei autoriaus, nei savininko skulptūrinis objektas, kuris savavališkai buvo pastatytas ant Savivaldybei priklausančio meno kūrinio „Kubas“ Vienuolyno gatvėje ir taip sudarkė jo estetinį vaizdą.

Metalo meno pleneras sudomino ir LRT televiziją  
2016-07-22

Kad Ukmergė netrukus iš tikrųjų taps Algirdo Kaušpėdo ir legendinės grupės "Anties" apdainuotu daug balandžių turinčiu miestu, jau žino visa Lietuva.

Jūrų skautai išlydėti į iššūkių pilną kelionę iki Baltijos jūros  
2016-07-19

Ukmergiškio Jono Dragūno vadovaujami Lietuvos jūrų skautai šeštadienį leidosi į tolimą ir iššūkių pilną kelionę valtimis nuo Ukmergės iki Baltijos jūros. Šį apie 300 kilometrų atstumą nuo žygeiviai planuoja įveikti per dvi savaites.

Liaušiuose – gyventojų diskusija su žurnalistu  
2016-07-18

Liepos 14 dieną Šešuolių seniūnijoje, Liaušių kultūros namuose, svečiavosi žurnalistas, naujienų portalo Bernardinai.lt redaktorius, religijotyrininkas Andrius Navickas.  Čia vyko diskusija „Krikščionio vaidmuo šių dienų visuomenėje“.

Paminėtos monsinjoro A. Svarinsko antrosios mirties metinės  
2016-07-18

Šeštadienį Ukmergėje buvo paminėtos monsinjoro Alfonso Svarinsko antrosios mirties metinės. Ukmergės rajono mero Rolando Janicko ir vyskupo Jono Kaunecko globojamas renginys sutraukė gausų būrį žmonių, kurie nuoširdžiai meldėsi už Anapilin išėjusį monsinjorą prie jo kapo Dukstynos kapinėse bei jo gimtajame Kadrėnų kaime įkurtame Didžiosios kovos apygardos partizanų parke.

Paminėta Pasaulio lietuvių vienybės diena  
2016-07-18

Ukmergėje iškilmingai paminėta Pasaulio lietuvių vienybės diena. Ta proga liepos 17-ąją Užugiryje, Antano Smetonos vasaros rezidencijoje, atidengtas tautodailininko, Kolumbijos lietuvių bendruomenės pirmininko Alekso Eugenijaus Kulviečio pagamintas stogastulpis.

Ukmergėje lankėsi legendinis A. Kaušpėdas  
2016-07-18

Penktadienio popietę Ukmergėje lankėsi vienas žinomiausių Lietuvos architektų, kultinės grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Prieš tris dešimtmečius apdainavęs Ukmergę kaip daug keistų balandžių turintį miestą, A. Kaušpėdas neatsisakė ukmergiškių kvietimo paversti garsioje dainoje „Zombiai“ skambančius žodžius realybe ir rasti tinkamas vietas Ukmergės miesto viešosios erdvėse tiems balandžiams patupdyti.

Ukmergėje - pasaulio lietuvių suvažiavimas  
2016-07-18

Ketvirtadienį sulaukėme didelio būrio po platų pasaulį išsibarsčiusių lietuvių bendruomenių ir jaunimo sąjungų atstovų, kurie Ukmergės krašte susirinko į kasmetinį savo suvažiavimą „Susipažinti, išmokti, pasidalyti ir pažymėti“. Į Taujėnų dvarą atvyko daugiau nei 30 lietuvių išeivių iš Airijos, Argentinos, Australijos, Austrijos, Baltarusijos, Estijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Kolumbijos, Latvijos, Maltos, Olandijos, Norvegijos, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Vokietijos.

Skautai rengiasi leistis į žygį Šventoji - Baltija  
2016-07-15

300 kilometrų - tiek iš Ukmergės iki Rusnės valtimis ketina nuplaukti Lietuvos skautijos Kauno, Ukmergės ir Vilniaus jūrų skautai.Liepos 16 dieną plaukimas startuos Šventosios upėje ties Ukmerge, po dviejų dienų žygeiviai planuoja pasiekti Kauną, liepos 27-ąją - Rusnę ir jau kitą dieną dalyvauti Jūros šventės Klaipėdoje renginiuose.

Pasveikinti brandos atestatus gavę Jono Basanavičiaus gimnazijos abiturientai  
2016-07-14

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Stasys Jackūnas bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Dalė Steponavičienė liepos 13-ąją pasveikino brandos atestatus gavusius Jono Basanavičiaus gimnazijos abiturientus. 73-ios laidos abiturientams skirtos iškilmės vyko šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Atestatus gavo 118 gimnazistų, sėkmingai išlaikiusių valstybinius brandos egzaminus.

Lenkijoje ukmergiškiai diskutavo apie Europos ateitį  
2016-07-14

Ukmergės rajono savivaldybės delegacija liepos 1-3 dienomis viešėjo Lenkijoje, Tarnovo Podgorne mieste. Šio miesto savivaldybės meras Tadeušas Čaika ukmergiškius buvo pakvietęs į Tarnovo Podgorne savivaldybės dienas – Miesto šventę.

Ukmergės rajono savivaldybės socialinio būsto nuoma  
2016-07-14

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu ir Ukmergės rajono savivaldybės tarybos patvirtinta nuomos tvarka, šių metų birželio mėnesį priimti sprendimai išnuomoti 7 socialinius būstus šeimoms, įrašytoms į sąrašus asmenų ir šeimų, turinčių eisę į paramą būstui išnuomoti. 

Daugiau naujienų
vidurys_bottom 

Rolandas Janickas

Ukmergės r. savivaldybės
meras

- Priėmimo valandos
- Gyvenimo aprašymas
- Darbotvarkė
Ukmergės rajono savivaldybės administracija,
Biudžetinė įstaiga    
Kęstučio a. 3, LT-20114, Ukmergė
Tel. 8~340 60302
Faks. 8~340 63370
El. p. savivaldybe@ukmerge.lt  Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188752174.
 

Lankytojų statistika
  Iš viso apsilankė: 9907033
  Šiandien apsilankė: 5113
  Dabar naršo: 55

Naujienų prenumerata

 


 

 

 

 
 
--> " --> ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">
 
© Visos teisės saugomos. El. p. savivaldybe@ukmerge.lt Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.