Atliekų tvarkymas

 

 

 

 

Gyventojų dėmesiui! Ukmergėje bus ženklinami atliekų konteineriai

 

Komunalinių atliekų surinkimo ir išvežimo paslaugas Ukmergės rajone teikianti bendrovė „VSA Vilnius“ nuo šių metų gegužės 31 dienos pradės ženklinti visų Ukmergės mieste esančių individualių namų gyventojų mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

Kiekvienas konteineris bus inventorizuotas ir pažymėtas specialia mikroschema, kuri leis matyti tikslius duomenis apie konteinerio ištuštinimo laiką ir dažnumą.

Ant konteinerio bus užklijuoti du vienodi inventoriniai numeriai, atliekų išvežimo grafikas, taip pat lipdukas su informacija apie tai, ką draudžiama mesti į komunalinių atliekų konteinerį ir kur gyventojai gali pristatyti didelių gabaritų, statybines bei žaliąsias atliekas.

Būtume dėkingi, jei konteinerių ženklinimo laikotarpiu – visą birželio mėnesį – gyventojai pastatytų konteinerius matomoje vietoje nuo gatvės, kad bendrovės darbuotojai greičiau juos paženklintų.

Neradus konteinerio ar nepatekus į gyventojo namų valdos teritoriją, ant pašto dėžutės bus užklijuotas arba joje paliktas informacinis lapelis, kuriame bus prašoma paskambinti nurodytu telefonu numeriu ir konkrečiai susitarti dėl konteinerio ženklinimo laiko.

 

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 

 

 


 

2018 M. UKMERGĖS RAJONO MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SURINKIMO GRAFIKAI


 

2018 m. Ukmergės miesto mišrių komunalinių atliekų surinkimo grafikas

2018 m. Ukmergės rajono mišrių komunalinių atliekų surinkimo grafikas

Mėnesio/savaičių pavyzdžiai kaip skaičiuoti dienas, kada bus išvežamos atliekos (gyvenantiems rajone)


2018 M. UKMERGĖS RAJONO PAKUOČIŲ IR ANTRINIŲ ATLIEKŲ SURINKIMO GRAFIKAI


2018 metų antrinių žaliavų iš varpo formos konteinerių surinkimo grafikas Ukmergės mieste ir rajone


2018 m. pakuočių atliekų (žaliuose /mėlynuose maišuose ar konteineriuose) surinkimo grafikas iš Ukmergės miesto individualių valdų (Nuo 2018-06-01)


2018 m. pakuočių atliekų (žaliuose /mėlynuose maišuose ar konteineriuose) surinkimo grafikas iš Ukmergės rajono individualių valdų (Nuo 2018-06-01)

 

PASTABA 

Pakuočių atliekos žaliuose/mėlynuose maišuose ar konteineriuose bus surenkamos specialiuoju automobiliu turinčiu dvi sekcijas: viena sekcija skirta stiklo pakuotėms, kita – plastiko ir popieriaus pakuotėms.

Pagal grafiką nesurinktos pakuočių atliekos žaliuose/mėlynuose maišuose ar konteineriuose privalo būti išvežtos sekančią darbo dieną.

Neišvežus minėtas atliekas sekančią darbo dieną informuokite seniūnijas arba Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių tel. Nr. 8 340 60 339.

 
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ATLIEKŲ TVARKYMĄ


RINKLIAVA UŽ KOMUNALINES ATLIEKAS


Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-05 15:58:47