Ilgametei kolegei – nuoširdūs padėkos žodžiai ir gėlės

Veprių seniūnijos seniūnei Dalei Urbonienei rugsėjo 20-oji buvo paskutinė darbo diena įstaigoje, kurioje teko išdirbti visus tris dešimtmečius. Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai linkėjo Dalei sėkmės naujame gyvenimo etape, dėkojo už malonų ir draugišką bendravimą, už reiklumą ir geranoriškumą.

Vietos savivaldos diena šiemet bus paminėta ypatingai
Jau šiandien bus paminėta Kultūros paveldo diena

Ukmergės rajono savivaldybė kartu su Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centru (TVIC) organizuoja Europos kultūros paveldo dienos paminėjimą,skirtą šimtmečio paveldui atrasti ir tarpukario Ukmergei pažinti.

Klaipėdos gatvėje netrukus prasidės rekonstravimo darbai

Netrukus Klaipėdos gatvėje užvirs jos atnaujinimo darbai. Ukmergės rajono savivaldybės direktorius Stasys Jackūnas ir bendrovės „Ukmergės keliai“ generalinis direktorius Vytas Kromelis rugsėjo 2O dieną pasirašė „Susisiekimo komunikacijų (gatvės) paskirties statinio Klaipėdos gatvėje, Ukmergės mieste rekonstravimo darbų“ sutartį.

Posėdžiavo rajono savivaldybės taryba

Rugsėjo 20-ąją į dešimtąjį Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdį susirinko 24 iš 25 jos narių. Nebuvo tik mero pavaduotojos Klavdijos Stepanovos, kuri šią savaitę yra išvykusi į komandiruotę Lenkijoje, kur dalyvauja tarptautinėje konferencijoje.

Savivaldybei spręsti savižudybių problemą padės ir rotariečiai

Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus. 

Ukmergėje susitiko Jaunimo centrų atstovai

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras rugsėjo 14 dieną organizavo Jaunimo centrų (JC) vadovų, darbuotojų ir savanorių susitikimą. Į svečius atvyko gausus būrys Atviro JC darbuotojų ir savanorių iš Panevėžio, taip pat Kupiškyje veikiančio JC direktorė.

Daugiabučių namų renovacija Ukmergėje
Trumpas video įrašas apie daugiabučių namų renovaciją Ukmergėje.
Vilniaus meras popiežiaus atvykimui inicijuoja nemokamą parkingų atvėrimą

Šią savaitę pamatyti popiežių Pranciškų Vilniuje ketina dešimtys tūkstančių vilniečių ir miesto svečių, kas kelia rimtus logistinius iššūkius sostinei. Reaguodamas į tai, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasiūlė iniciatyvą – savaitgaliui nemokamai atverti požeminį savivaldybės parkingą su 300 vietų automobiliams, ir prie šios iniciatyvos pakvietė prisijungti ir kitas įmones bei įstaigas, turinčias parkingą prie Vilniaus senamiesčio. Vos per dieną prie miesto prisijungė pirmosios 4 atsakingo verslo kompanijos, pasiūlydamos dar per 2000 nemokamų parkavimo vietų požeminiuose ir antžeminiuose parkinguose aplink Konstitucijos prospektą. 

Jaunimo laisvalaikio centro projektas apjungęs Lenkijos ir Lietuvos jaunuolius

Jaunimo laisvalaikio centras nuolat vykdo projektus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Įstaiga kasmet sėkmingai įgyvendina Erasmus+ programos projektus, AJC, jaunimo iniciatyvų, tarpinstitucinio bendradarbiavimo projektus. Priima grupes jaunimo mainams iš užsienio bei siunčia jaunus ukmergiškius dalyvauti mainuose užsienio partnerių kvietimu.

Daugiau naujienų