Savivaldybei spręsti savižudybių problemą padės ir rotariečiai

Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus. 

Ukmergėje susitiko Jaunimo centrų atstovai

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras rugsėjo 14 dieną organizavo Jaunimo centrų (JC) vadovų, darbuotojų ir savanorių susitikimą. Į svečius atvyko gausus būrys Atviro JC darbuotojų ir savanorių iš Panevėžio, taip pat Kupiškyje veikiančio JC direktorė.

Daugiabučių namų renovacija Ukmergėje
Trumpas video įrašas apie daugiabučių namų renovaciją Ukmergėje.
Vilniaus meras popiežiaus atvykimui inicijuoja nemokamą parkingų atvėrimą

Šią savaitę pamatyti popiežių Pranciškų Vilniuje ketina dešimtys tūkstančių vilniečių ir miesto svečių, kas kelia rimtus logistinius iššūkius sostinei. Reaguodamas į tai, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasiūlė iniciatyvą – savaitgaliui nemokamai atverti požeminį savivaldybės parkingą su 300 vietų automobiliams, ir prie šios iniciatyvos pakvietė prisijungti ir kitas įmones bei įstaigas, turinčias parkingą prie Vilniaus senamiesčio. Vos per dieną prie miesto prisijungė pirmosios 4 atsakingo verslo kompanijos, pasiūlydamos dar per 2000 nemokamų parkavimo vietų požeminiuose ir antžeminiuose parkinguose aplink Konstitucijos prospektą. 

Bus paminėta Kultūros paveldo diena

Ukmergės rajono savivaldybė kartu su Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centru (TVIC) organizuoja Europos kultūros paveldo dienos paminėjimą,skirtą šimtmečio paveldui atrasti ir tarpukario Ukmergei pažinti.

Jaunimo laisvalaikio centro projektas apjungęs Lenkijos ir Lietuvos jaunuolius

Jaunimo laisvalaikio centras nuolat vykdo projektus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Įstaiga kasmet sėkmingai įgyvendina Erasmus+ programos projektus, AJC, jaunimo iniciatyvų, tarpinstitucinio bendradarbiavimo projektus. Priima grupes jaunimo mainams iš užsienio bei siunčia jaunus ukmergiškius dalyvauti mainuose užsienio partnerių kvietimu.

Ukmergės švietimo įstaigos aktyviai dalyvauja novatoriškuose edukaciniuose projektuose

Šių metų balandžio – gegužės mėnesiais Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai bei mokytojai dalyvavo VŠĮ „Kultūrinių projektų centro“ inicijuotame ir įgyvendintame edukaciniame kūrybingumo ugdymo projekte „Išsaugok kūrybiškumą – taip gimsta išradimai“.

Dėl paramos maisto produktais labiausiai skurstantiems asmenims
Vietos savivaldos diena šiemet bus paminėta ypatingai
Kinas po atviru dangumi antras dublis

Ukmergės raj. Jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su partneriais Ukmergės TVIC, JLC, Du Kine, UKC, Miško broliai kino mylėtojus penktadienio vakarą, kvietė stebėti legalaus kino seansą iš automobilio.

Daugiau naujienų