Keleivius vežios dar du nauji autobusai

„Ukmergės autobusų parkas“ įsigijo du Turkijoje pagamintus keleivinius autobusus „ISUZU TURQUOISE“. Artimiausiu metu jie bus pradėti eksploatuoti. Planuojama, kad naujieji 33 vietų autobusai važinės priemiesčio maršrutais bei užsakomaisiais reisais. Pirkinys įsigytas lizingo būdu. Vieno autobuso kaina apie 107 000 eurų. Pernai įmone taip pat įsigijo du naujus autobusus.

Atidarytos naujos erdvės rajono šachmatininkams ir stalo tenisininkams

Vakar iškilmingai atidarytos naujai suremontuotos „Šilo“ progimnazijoje esančios Sporto centro patalpos.

Svečiuose Šalčininkų ugniagesiai

Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje lankėsi kolegos iš Šalčininkų rajono, vadovaujami Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Vitalijaus Kapūstos.

Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras informuoja

Tymai - tai ūmi, itin užkrečiama virusinė infekcija. Tymai buvo ir iki šiol yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų ir yra viena iš pagrindinių mirties priežasčių vaikystėje. Didžiausią riziką tymai kelia nesirgusiems, neskiepytiems ar nepilnai skiepytiems kūdikiams, nėščiosioms.

Taisyklingos laikysenos formavimas taikant įvairias fizinio aktyvumo veiklas

Vaikų, kurie mažai juda, daug laiko praleidžia prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano, o mažai laiko lauke, silpnesnė kaulų ir raumenų sistema. Labai svarbu pastebėti vaiko laikysenos sutrikimus kai vaikas auga ir bręsta. Pagrindinis taisyklingos laikysenos formavimo principas – judėjimas ir mankšta.

Ikimokyklinėje vaikų įstaigoje "Saulutė“ ir Dukstynos pagrindinėje mokykloje įrengta naujovė

Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pagal ES vykdomą projektą "Sveikos gyvensenos skatinimas Ukmergės rajone" įrengė interaktyvias edukacines grindis ikimokyklinėje vaikų įstaigoje "Saulutė“ ir Dukstynos pagrindinėje mokykloje.

176 Organizacijos siekia pagerinti gyvenimo kokybę Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje

Siekdama kurti palankią gyvenamąją aplinką visoje šalies teritorijoje, Lietuva kartu su kaimyninėmis šalimis sėkmingai tęsia savo partnerystę Europos bendradarbiavimo per sieną programose. Šios Europos Sąjungos (ES) finansuojamos programos remia bendrus kaimyninių šalių projektus socialinės įtraukties, istorinio ir kultūrinio paveldo išsaugojimo, ekologijos, pasienio saugumo ir daugelyje kitų sričių.

Ukmergės rajono gyventojai nuo šiol galės kreiptis pagalbos ir į priklausomybių konsultantą

Siekiant padėti kuo didesniam ratui žmonių sveikti nuo priklausomybės alkoholiui, dar labiau išplėstas priklausomybių konsultantų tinklas. Priklausomybės konsultanto paslaugas nuo vasario mėn. jau gali gauti ir ukmergiškiai. Ši naujovė Lietuvoje prasidėjo 2017 metais, kuomet buvo pirmieji žingsniai ir pradėtas kurti modelis, kaip mūsų šalyje turėtų būti teikiamos tokios paslaugos, kad jos būtų realiai naudingos priklausomybių turintiems žmonėms.

Naujagimio kraiteliai įteikti kovo mėnesį gimusiems ukmergiškiams

Balandžio 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas kartu su Socialinės paramos skyriaus darbuotojomis įteikė naujagimio kraitelius kovo mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir trys vasarį bei vienas balandžio 1-ąją pasaulį išvydę naujagimiai.

Vyko darželinukų krepšinio čempionatas

Kovo 31-ąją  Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Ukmergės miesto ir rajono darželinukų krepšinio čempionato I-asis etapas, kurį organizavo VšĮ „Ąžuolo” krepšinio mokykla. Pirmojo etapo nugalėtojai atstovaus finaliniame Lietuvos darželinukų čempionate,  vyksiančiame Pasvalyje, „Pieno žvaigždžių“ arenoje.

Daugiau naujienų