Darbo birža pakeitė pavadinimą ir struktūrą
2018-10-30

Lietuvos Respublikos Seimui ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei pritarus, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Lietuvos darbo birža įgyvendino vieną didžiausių institucinių pertvarkų Lietuvoje – Lietuvos darbo biržos ir teritorinių darbo biržų reorganizaciją. 2018 m. spalio 1 d. šalyje pradėjo veikti Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Užimtumo tarnyba informuoja, kad klientų aptarnavimo skyriai ir toliau teikia paslaugas visose šalies savivaldybėse, klientai yra aptarnaujami įprastai. 

Užimtumo tarnyba teikia šias darbo rinkos paslaugas:

 1. laisvų darbo vietų ir darbo ieškančių asmenų registravimas;
 2. informavimas;
 3. konsultavimas;
 4. įsidarbinimo galimybių vertinimas;
 5. tarpininkavimas įdarbinant;
 6. individualios užimtumo veiklos planavimas. 

Užimtumo tarnybos įgyvendinamos užimtumo rėmimo priemonės:

 1. aktyvios darbo rinkos politikos priemonės:
 • parama mokymuisi (profesinis mokymas, įdarbinimas pagal pameistrystės darbo sutartį, stažuotė, neformaliojo švietimo ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų pripažinimas);
 • parama judumui;
 • remiamasis įdarbinimas (įdarbinimas subsidijuojant, darbo įgūdžių įgijimo rėmimas);
 • parama darbo vietoms steigti (darbo vietų steigimo (pritaikymo) subsidijavimas, vietinių užimtumo iniciatyvų projektų įgyvendinimas, savarankiško užimtumo rėmimas);
 1. užimtumo didinimo programos. 

Darbdaviams konsultacijos apie Užimtumo tarnybos paslaugas teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 61088 arba elektroniniu paštu ilona.liukaitiene@uzt.lt su vyr. specialiste Ilona Liukaitiene.

Konsultacijos dėl Užimtumo didinimo programų teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 62461 arba elektroniniu paštu ala.kalosiene@uzt.lt  su vyr. specialiste Ala Kalošiene.

Konsultacijos dėl registracijos Užimtumo tarnyboje ir teikiamų paslaugų teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 61088  arba elektroniniu paštu giedre.buteniene@uzt.lt  su vyr. specialistė Giedre Butėniene.

Konsultacijos dėl darbo vietų steigimo priemonių (Vietinės užimtumo iniciatyvos, Savarankiško užimtumo rėmimas, Darbo vietų steigimas) įgyvendinimą teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 62374 arba elektroniniu paštu daiva.lenartaviciene@uzt.lt  su vyr. specialiste Daiva Lenartavičiene.

Konsultacijos apie paslaugas jaunimui iki 29 metų teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 62373 arba elektroniniu paštu dalia.mikoliuniene@uzt.lt  su vyr. specialiste Dalia Mikoliūniene.

Konsultacijos dėl Socialinių įmonių atstovams teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 62374 arba elektroniniu paštu daiva.lenartaviciene@uzt.lt  su vyr. specialiste Daiva Lenartavičiene.

Konsultacijos dėl Profesinės reabilitacijos teikiamos paskambinus telefonu 1883 arba susisiekus telefonu (8 340) 62374 arba elektroniniu paštu daiva.lenartaviciene@uzt.lt  su vyr. specialiste Daiva Lenartavičiene.

Pereinamuoju laikotarpiu pasiekiamos dvi įstaigos interneto svetainės: nauja Užimtumo tarnybos (adresu www.uzt.lt) ir Lietuvos darbo biržos (adresu www.ldb.lt). Informacija ir konsultacijos teikiamos trumpuoju numeriu 1883 (arba +370 5 250 0883).

Toliau nurodomi įstaigos rekvizitai ir bendrieji Vilniaus klientų aptarnavimo departamento ir Ukmergės skyriaus kontaktai. Užimtumo tarnybos darbuotojų elektroninio pašto adresas sudaromas iš darbuotojo vardo ir pavardės (vardas.pavarde@uzt.lt), vardo ir pavardės lietuviškos raidės keičiamos lotyniškomis.

Vilniaus klientų aptarnavimo departamento ir Ukmergės skyriaus kontaktai: 

Vilniaus klientų aptarnavimo departamentas

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius

Tel. (8 5) 272 5075, e. p. info.VilniausKAD@uzt.lt

Vilniaus klientų aptarnavimo departamento Ukmergės skyrius

Vytauto g. 75, LT-20112 Ukmergė

Tel. (8 340) 62461, e. p. info.ukmerge@uzt.lt

 

Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Dainiaus Vyto nuotraukos

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra