Naujienos Archyvas

Vasario 21 dieną Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos įvyko atranka Ukmergės rajono policijos komisariato viršininko pareigybei užimti. Konkurse dalyvavo du pretendentai. Konkursą laimėjo 47 metų Saulius Kazlauskas.

Vienas ir Pašilės progimnazijos kabinetų vasario 14-osios pavakare nesutalpino visų norinčių į jį patekti. Kai kuriems teko prisėsti ir ant koridoriuje pastatytų kėdžių. Čia taip gausiai Pašilės seniūnaitijos gyventojai rinkosi į Ukmergės rajono savivaldybės vadovų ir administracijos organizuotą susitikimą.

Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Ukmergės kultūros centre apdovanotos Ukmergės rajono pilietiškiausios ugdymo įstaigos: Jono Basanavičiaus gimnazija, vaikų lopšelis- darželis „Žiogelis“ ir Ukmergės mokykla- darželis „Varpelis.

Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Ukmergės kultūros centre pagerbti savivaldybei nusipelniusieji bei ją garsinantys ukmergiškiai. Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas jiems įteikė po Mero padėkos ženklą.

Ukmergiškiai kartu su visa Lietuva šventė jubiliejinį savo valstybės gimtadienį.

Gėlių seniūnaitija – dešimtoji mieste, kurios gyventojai vasario 12-ąją susirinko pasikalbėti su Ukmergės rajono savivaldybės bei miesto seniūnijos atstovais.

Ukmergės rajono savivaldybėje šiandien apsilankė vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai. Lydimi savo auklėtojos Loretos Kalesnykienės, vaikai pasveikino savivaldybės vadovus ir darbuotojus artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga bei pakvietė kartu pažiūrėti atvežtą dovaną - videofilmą „Valstybė vaiko lūpomis“.

Artėja Lietuvai svarbi ir iškili data – Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Net neabejojame, jog daugiabučių namų administratoriai ir daugelis privačių namų savininkų puikiai žino, kad valstybinių švenčių dienomis prie namų būtina iškelti Lietuvos valstybės vėliavą, o to nepadarius gresia baudos.

Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyva vasario 16-kovo 11 d.  organizuojamos Lietuvių kalbos dienos. Šiomis dienomis siekiama  prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos Lietuvoje ir užsienyje, telkti bendruomenes, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, didinti lietuvių kalbos prestižą, prisiminti kalbą puoselėjusias asmenybes.

 

Vasario 12-ąją Ukmergėje rajono savivaldybėje įvyko posėdis, kurio metu kalbėta dėl karšo vandens sistemų saugos mieste užtikrinimo ir legioneliozės prevencijos priemonių.

Ukmergės kultūros centre vasario 10-11 dienomis vyko respublikinė jubiliejinė XXV-oji liaudiškos muzikos šventė "Grok, armonika", kurioje skambėjo ne tik Ukmergės krašto, bet ir iš kitų rajonų atvykusių muzikantų atliekamos vingrios melodijos ir smagios dainos.

Remontuojant butą ar namą visada neišvengiamai lieka statybinių ar griovimo atliekų (toliau - SGA). Ne vienam iš mūsų, ko gero, kyla klausimų: kur jas dėti, kokie yra geriausi, pigiausi ir teisėti būdai jomis atsikratyti?

Nuo vasario 5-osios Ukmergės miesto centre esančioje Vienuolyno gatvėje eksponuojama fotografijų paroda „Tautinė juosta“. 40-yje ant tentų atspausdintų nuotraukų atsispindi skirtingos kartos, puoselėjamos ne tik tautinio kostiumo, bet ir apskritai etnografinių tradicijų ypatybės.

Kone visiems šalies gyventojams ne kartą yra tekę konsultuotis pas gydytojus specialistus, tačiau klausimų dėl šių konsultacijų teikimo tvarkos sulaukiama daug. Vilniaus teritorinė ligonių kasa primena, kaip kreiptis dėl nemokamos gydytojo specialisto konsultacijos.

Senamiesčio seniūnaitija – devintoji mieste, kurios gyventojai atsiliepė į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos kvietimą ateiti ir pasikalbėti apie tai, kur labiausiai skauda, ko valdžia negirdi.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Ukmergės rajono savivaldybė visiems šiais metais rajone jau gimusiems ir gimsiantiems naujagimiams paruošė praktišką dovaną – šimtmečio simbolika pažymėtą 100 eurų vertės naujagimio kraitelį su būtiniausiais reikmenimis pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams.

Sausio 30-ąją Ukmergės kultūros centre rajono švietimo bendruomenei buvo pristatytas Mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano pakeitimo projektas.

Sausio 30-ąją į pirmąjį šiais metais pasitarimą buvo susirinkę Ukmergės rajono savivaldybės administracijos skyrių ir poskyrių vedėjai. Susitikimo metu aptarti svarbiausi šių metų darbai, aktualūs klausimai, kalbėta apie artėjančius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo renginius rajone.

Savivaldybės vadovai sausio 30-ąją į pirmąjį šiais metais pasitarimą buvo sukvietę rajono seniūnus. Susitikimo metu aptarti svarbiausi šių metų darbai, aktualūs klausimai, kalbėta apie artėjančius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo renginius rajone.

Pėsčiųjų takų trūkumas, duobėtos, neapšviestos, neišasfaltuotos ar jokio privažiavimo neturinčios gatvės, Vietinė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą, nenušienaujami patvoriai, vedžiojamų šunų palikti ekskrementai -  tai bene pagrindiniai klausimai, kurie jaudina Ukmergės mieste esančios Krekšlių seniūnaitijos gyventojus.

Ukmergės rajono atstovai sausio 26-28 dienomis dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“, kurios šūkis - „Keliauk kitaip“.

Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija laimėjo konkurse ,,Sveikata visiems-2017“, o saugiausia ir sveikiausia praėjusiais 2017 metais paskelbta Veprių seniūnija. Tai paaiškėjo sausio 25-ąją, paskelbus konkursų "Saugiausia ir sveikiausia seniūnija" ir „Sveikata visiems – 2017“ rezultatus.

Dėl šiuo metu vykdomų kai kurių gatvių tvarkymo darbų jos liko be apšvietimo tamsiu paros metu, o dažnai važinėjanti sunkioji technika apgadino kitų gatvių važiuojamąją dalį, vangiai atliekami atstatomieji darbai po įvairių kasinėjimų, pavojų kelia seni medžiai ir į gatvę virstantys krūmai, ne visur laiku išvežamos buitinės atliekos bei per didelis vietinės rinkliavos mokestis už jas, gyvenantys iki šiol dar neišasfaltuotose gatvėse yra priversti kvėpuoti kylančių dulkių kamuoliais, nuo bendrovės „Narbutas Furniture Company“ gamyklos pastoviai sklinda įkyrus triukšmas – tai bene pagrindiniai klausimai, kurie jaudina Ukmergės mieste esančios Žalgirio seniūnaitijos gyventojus.