Dėl Ukmergės rajono socialinių paslaugų plano 2018 metams rengimo
2018-01-12

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2018 metams. Maloniai kviečiame visus socialinius partnerius (nevyriausybines organizacijas, viešąsias ar biudžetines įstaigas, bendruomenę ir kt.), kurie teikia ar numato teikti socialines paslaugas Ukmergės rajono savivaldybės gyventojams, iki 2018 metų sausio 25 d. informuoti apie planuojamą vykdyti veiklą 2018 metais socialinių paslaugų srityje  ir teikti siūlymus dėl socialinių paslaugų plėtros savivaldybėje.

Teikiant informaciją prašome nurodyti:

-          bendrą informaciją apie įstaigą (organizaciją);

-          įstaigos (organizacijos) rekvizitus, paslaugų gavėjų (išskiriant vietų ir maksimalų lankytojų skaičių per dieną) ir darbuotojų skaičių (detalizuojant socialinių               darbuotojų ir darbuotojų padėjėjų skaičių);

-          2017 metais teiktas ir/ar 2018 metais numatomas teikti socialines paslaugas;

-          tikslines socialinių paslaugų gavėjų grupes;

-          2018 metais numatomos veiklos aprašymą bei lėšų poreikį 2018 metams;

-          laukiamus rezultatus.

Informaciją prašome pateikti Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus Socialinės paramos administravimo poskyriui, adresu Kęstučio a. 3, Ukmergė, 9 kab., el.p. l.sabaliauskiene@ukmerge.lt. Tel 8 340 60332.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra