Deltuvos seniūnijos gyventojams bus dalinami pakuočių atliekų surinkimo konteineriai
2018-10-18

Kadangi pastarosiomis savaitėmis trijų Ukmergės mikrorajonų individualių namų gyventojams dalinant pakuočių atliekų surinkimo konteinerius (mėlynus 240 litrų talpos ir žalius 120 litrų talpos) ne visiems jų prireikė, nepaimtais, likusiais konteineriais nuspręsta aprūpinti arčiausiai miesto esančios Deltuvos seniūnijos gyventojus.

Nuo rytojaus, spalio 19 dienos, konteineriai bus dalinami šios seniūnijos Statikų kaimo Upelio, Ramybės, Deltuvos ir Pramonės gatvių, taip pat Deltuvos miestelio Vytauto, Aleksandravos, Žalgirio, Kaštonų, Draugystės, Tvenkinio, Gėlių, Gintarų ir Armonos gatvių bei Kaštonų skersgatvio gyventojams.

Naujieji konteineriai pakeis iki šiol atliekoms rūšiuoti skirtus mėlynus ir žalius maišus. Konteineriai bus paliekami prie įvažiavimų į gyventojų individualias valdas. Kiekvieno konteinerio viduje bus palikti informaciniai lipdukai apie į konteinerius metamas išrūšiuotas atliekas, kuriuos, jei tik norės, gyventojai galės priklijuoti prie konteinerių.

Visą spalio mėnesį nurodytose gatvėse gyventojų mėlyni maišai su atliekomis bus surenkami juos palikus gatvėje, prie įvažiavimo į namų valdą. Lapkritį išrūšiuotos atliekos bus surenkamos jau iš minėtų konteinerių.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra