Nuslinko dalis Ukmergės piliakalnio šlaito

Šios dienos popietę staigaus atšilimo ir šlapdribos neatlaikė vienas Ukmergės piliakalnio šlaitas. Piliakalnio viršuje esančios aikštelės žemiausioje vietoje dėl atitirpusio ledo susiformavo vandens „kepurė“ ir vanduo ėmė tekėti žemyn šlaitu, nuplaudamas didžiulį akmenį, kuris ir nuslydo kartu su dalimi šlaito žemių.

Ataskaitinio susirinkimo metu pristatytas naujasis Želvos seniūnijos seniūnas

Sausio 16 dieną Želvos seniūnės pareigas laikinai ėjusi Šešuolių seniūnijos seniūnė Jolanta Lukšienė sukvietė Želvos gyventojus į ataskaitinį susitikimą, kurio metu buvo pristatyti atlikti darbai, įgyvendinti projektai, biudžeto lėšų panaudojimas.

Padėkota kalėdinės šventės mieste kūrėjams

„Dievas visada daro stebuklus, bet mūsų pačių rankomis. Ačiū jums visiems, kad savo nuoširdžiu darbu per trumpą laiką sukūrėte stebuklą, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo ir palankaus įvertinimo. Mes tikrai nenorėjome patekti į kokius nors „reitingus“ ar „konkursus“ – viešai reklamai neišleidome nė vieno euro“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, sausio 15-osios popietę į kalėdinio miesto papuošimo aptarimą sukvietęs prie to prisidėjusius ukmergiškius, savivaldybės administracijos ir savivaldybei pavaldžių įstaigų atstovus.

Ukmergės mokyklose kelią skinasi “Eduka” projektas

Sausio 15 dieną Ukmergės rajono savivaldybėje vyko „Eduka“ projekto renginys, kuriame dalyvavo Ukmergės rajono ir miesto mokyklų atstovai.

Sausio 13-oji Ukmergėje paminėta dainomis ir „Neužmirštuolių pieva“

Sekmadienį, sausio 13-ąją, minėjome 28-asias Laisvės gynėjų dienos metines. Tradiciškai minėti šią šventę šalis pradėjo jau penktadienį, kai visų įstaigų languose 8 valandą ryto vieningai sužibo žvakių liepsnos, tą dieną kovojusiems ir žuvusiems atminti.

Želvos seniūnija turi naują seniūną

Metus laiko vadovo neturėjusiai Želvos seniūnijai pradės vadovauti naujas seniūnas – 32 metų Saulius Rutavičius.

Svarbiausios ir gražiausios 2018-ųjų metų akimirkos Ukmergėje
Įžengę į 2019 -uosius, trumpai pabandėme apžvelgti praėjusius, 2018 metus.
Ambasadorius padės ukmergiškiams užmegzti ryšius su Indijos privačia mokykla
Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje šiandien lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijoje Julius Pranevičius.
Džiugių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!
Savivaldybės meras: "Ištaisėme valstybės padarytą klaidą"

Ukmergės rajono savivaldybės taryba paskutiniame šių metų posėdyje priėmė atsakingą politinį sprendimą – pritarė tam,  kad rajono savivaldybė visuomenės poreikiams iš privataus asmens įsigytų Jurdonių kaime (Pabaisko seniūnija) prie Žirnajų ežero esantį 0,8036 ha ploto žemės sklypą viešam paplūdimiui įrengti.

Daugiau naujienų