Informacija jaunimui Archyvas
Norite vykdyti jūsų organizacijai, bendruomenei ir visai Europai naudingą projektą pagal programą „Erasmus+“, tačiau susiduriate su kliūtimis pildydami paraišką finansavimui gauti? Šie mokymai kaip tik Jums.
Jauni žmonės kviečiami aktyviai įsitraukti į rekomendacijų dėl jaunimui palankių sąlygų savivaldybėse kūrimo procesą bei pasinaudoti galimybe aptarti jaunimui sudaromas galimybes vietos lygmeniu su įvairių savivaldybių atstovais.

Ukmergės raj. Jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su partneriais Ukmergės TVIC, JLC, Du Kine, UKC, Miško broliai kino mylėtojus penktadienio vakarą, kvietė stebėti legalaus kino seansą iš automobilio.

Konkursas jaunimui „EUandME istorijų medžiotojai“, kurio tikslas paskatinti jaunus žmones dalintis savo istorijomis socialiniuose tinkluose apie tai, kaip jų kasdieninį gyvenimą paveikė Europos Sąjunga.
Pirmąją festivalio dieną, Atviros Lietuvos fondo, OSFL projektų ir Pilietinių iniciatyvų centro kvietimu į diskusijų šventę atvyks šeši autobusai iš 6 Vilniaus apskrities savivaldybių – Elektrėnų, Trakų, Širvintų, Šalčininkų, Švenčionių, Ukmergės. 240 žmonių: jaunimas, savivaldybių tarybų ir administracijų darbuotojai į Birštoną atvyksta pratęsdami programą, skirtą įgalinti jaunimą pilietiškai mąstyti.
Kiekvienų kalendorinių metų pabaigoje LiJOT teikia apdovanojimus labiausiai jaunimui ir jaunimo organizacijoms nusipelniusiems asmenims, geriausiems metų jaunimo įvykiams, renginiams, projektams bei labiausiai pasižymėjusiems jaunimo lyderiams.
Ar jau spėjote išsakyti savo nuomonę apie naujai priimtus Europos jaunimo tikslus? Jei ne, dar turite laiko tai padaryti!

Rugpjūčio 1 d. – spalio 15 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia Lietuvos moksleivius ir aukštųjų mokyklų studentus dalyvauti plakatų konkurse „#CanIbeME?“, kuriuo siekiama skatinti jaunimo diskusijas apie socialines medijas, jų įtaką jaunų žmonių savivokai ir gyvenimo būdui, kritiškai pažvelgti į komercinės naudos pagrindu kuriamas vertybes.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos drauge su komanda sudaryta iš istorikų Barbaros Stankevič, Simono Teškevičiaus, Aušros Terleckaitės bei vedami profesoriaus Alfredo Bumblausko, pristato Lietuvos šimtmečio minėjimo progą parengtą unikalią dokumentinę laiko juostą – „Trispalvės Lietuvos jaunimas“.
Jau dešimtus metus iš eilės visoje Lietuvoje vyksta akcija „Būk pirmūnas“. Jos metu prekybos centruose, parduotuvėse yra renkamos mokyklinės priemonės nepasiturinčių šeimų vaikams.