Informacija norintiems gauti paramą maisto produktais
2017-10-07

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių ir socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00).

Prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2017 m. priimami visus kalendorinius metus.

Miesto gyventojai, norintys gauti šią paramą, turi kreiptis į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą (Deltuvos g. 19, Ukmergė), o kaimiškų vietovių gyventojai – į rajono savivaldybės administracijos seniūnijas pagal gyvenamą vietą.

Būtina pateikti nustatytos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pažymas apie gautas pajamas per paskutinius 3 mėn. iki kreipimosi (arba kreipimosi mėnesio, jeigu palyginus su praėjusiais mėnesiais keitėsi pajamų šaltinis ar šeimos sudėtis).

2017 m. IV ketvirčio maisto produktai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo bus teikiami spalio ir gruodžio mėnesiais.

Spalio mėnesio maisto produktų krepšelį sudarys šie produktai:

1. Miltai – 2 vnt.

2. Makaronai – 1 vnt.

3. Grikių kruopos – 1 vnt.

4. Konservuota daržovių sriuba – 1 vnt.

5. Konservuotos pupelės – 1 vnt.

6. Greito paruošimo avižų košė – 1 vnt.

7. Vištienos konservai – 2 vnt.

8. Cukrus – 2 vnt.

9. Avižiniai sausainiai – 2 vnt.

Paramos maisto produktais klausimais darbo dienomis telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į gyvenamosios vietos seniūniją ar nestacionarių socialinių paslaugų centrą informaciją ir konsultacijas teikia ten dirbantys specialistai.

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra