Iš pareigų atšaukiamas bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ direktorius
2019-08-06

Šiandien bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ direktoriui Giedriui Pociui paskutinė darbo diena. Nuo 2015 metų birželio 29 dienos įmonei vadovavęs G. Pocius Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno įsakymu sprendimu atšauktas iš pareigų.

G. Pociui bus išmokėta kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas ir vieno mėnesio jo vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė kompensacija.

Bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ vadovo pareigas nuo rugpjūčio 7 dienos laikinai pavesta eiti šios įmonės direktoriaus pavaduotojui Jolantui Pažūsiui.

Naujas bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ direktorius bus paskirtas teisės aktų nustatyta tvarka – t. y. bus atrinktas konkurso būdu.

„Savivaldybės kontroliuojama bendrovė „Ukmergės butų ūkis“ yra atsakinga už daugiabučių namų administravimą - prižiūri bei saugo gyventojų turtą. Savivaldybės vadovai siekia, kad ši įmonė taptų patikimu daugiabučių namų gyventojų partneriu, kuris jautriai ir operatyviai reaguotų į jų poreikius bei teiktų profesionalią techninę namo priežiūrą.

Nepriklausomų mokslininkų neseniai atliktas sociologinis tyrimas dėl bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ teikiamų paslaugų kokybės parodė, kad įmonėje yra nemažai problemų, ypač bendravime su gyventojais. Komunikacija prasta visuose lygiuose – pradedant vadovu ir baigiant darbininkais. Taip neturėtų būti. Nes sėkminga kiekvieno daugiabučio priežiūra prasideda nuo dialogo su jo gyventojais“, - taip pokyčius bendrovėje „Ukmergės butų ūkis“ pakomentavo Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra