Jonuškų, Leonpolio ir Dainavos kaimų gyventojus pasieks pakuočių atliekų surinkimo konteineriai
2018-10-22

Kadangi pastarosiomis savaitėmis trijų Ukmergės mikrorajonų individualių namų gyventojams dalinant pakuočių atliekų surinkimo konteinerius (mėlynus 240 litrų talpos ir žalius 120 litrų talpos) ne visiems jų prireikė, nepaimtais, likusiais konteineriais nuspręsta aprūpinti arčiausiai miesto esančią Deltuvos seniūniją.

Praėjusią savaitę konteinerius gavo šios seniūnijos Deltuvos miestelio ir Statikų kaimo gyventojai. O nuo rytojaus, spalio 23-iosios, naujieji konteineriai bus dalinami Jonuškų kaime esančios Saulės, Leonpolio kaime esančių Tujų, Dvaro, Jonuškų, Sodo gatvių bei Eglių alėjos, Dainavos kaime esančių Dainavos Parko, Žiedo, Pušų ir Pakalnės gatvių gyventojams.

Naujieji konteineriai pakeis iki šiol atliekoms rūšiuoti skirtus mėlynus ir žalius maišus. Konteineriai bus paliekami prie įvažiavimų į gyventojų individualias valdas. Kiekvieno konteinerio viduje bus palikti informaciniai lipdukai apie į konteinerius metamas išrūšiuotas atliekas, kuriuos, jei tik norės, gyventojai galės priklijuoti prie konteinerių.

Visą spalio mėnesį nurodytose gatvėse gyventojų mėlyni maišai su atliekomis bus surenkami juos palikus gatvėje, prie įvažiavimo į namų valdą. Lapkritį išrūšiuotos atliekos bus surenkamos jau iš minėtų konteinerių.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra