Kaimuose atnaujinti gatvių apšvietimo tinklai
2018-08-09

Tolučių (Želvos sen.) ir Laičių (Pivonijos sen.) kaimuose tamsiu paros metu bus daug šviesiau ir gyventojai jausis saugesni. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) čia atnaujino gatvių apšvietimo tinklus.

Tolučių kaime atlikti dalies elektros tiekimo tinklų rekonstravimo darbai, panaikintos orinės elektros tiekimo linijos, o vietoj jų Žalgirio, Butkūnėlių, Liepų ir Alyvų gatvėse įrengtos kabelinės. Šio gatvių apšvietimo tinklo atstatymui buvo paklota apie 2,6 km požeminio kabelio, sumontuotos 55 metalinės atramos su moderniais LED šviestuvais, taip pat įrengta nauja apšvietimo valdymo spinta. O Pušų gatvėje buvo sumontuoti 9 LED šviestuvai ant esamų bendrovės ESO gelžbetoninių atramų, pajungiant juos prie apšvietimo tinklo oriniu kabeliu.

Ant esamų bendrovės ESO gelžbetoninių atramų, pajungiant juos prie apšvietimo tinklo oriniu kabeliu, 11 šiuolaikiškų LED šviestuvų įrengta ir Žeruolių gatvėje Laičiuose. O šio kaimo  Birutės gatvėje 8 galingi LED šviestuvai sumontuoti ant metalinių atramų. Tam buvo paklota 0,5 km. požeminio kabelio. 

Abiejuose kaimuose gatvių apšvietimo tinklo rekonstravimo darbus atliko Ukmergės rajono savivaldybės paskelbtą viešąjį darbų pirkimo konkursą laimėjusi bendrovė „Statybos montavimo darbai“. Tolučių kaimo gatvių apšvietimo tinklų remonto darbai su projekto parengimu kainavo 62 tūkst. 920 eurų, o Laičių kaimo gatvių apšvietimo rekonstrukcijos darbai su supaprastinto projekto parengimu - 22 tūkst. 544 eurų.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra