Konferencijoje-forume kalbėta apie turizmą bei NVO ir verslo partnerystę
2017-10-30

Spalio 26-ąją Ukmergės kraštotyros muziejuje vyko konferencija – forumas “NVO ir verslo partnerystė”. Renginio tikslas - pasidalinti mūsų rajono pasiekimais, pritraukiant ir didinant naujus turistų srautus, taip pat išgirsti kitų rajonų sėkmės istorijas, geruosius pavyzdžius, įgyvendintus turizmo skatinimo projektus.

Skatinant naujas iniciatyvas tarp nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir verslo atstovų, į konferenciją buvo pakviesti Verslo aplinkos ir švietimo politikos departamento Švietimo, mokslo ir inovacijų skyriaus ekspertas Raimundas Balčiūnaitis bei Druskininkuose veikiančios edukacinių programų ir maršrutų organizavimo viešosios įstaigos VšĮ “Sūrūs vėjai” direktorė Agnė Jazepčikaitė – Gaidienė.

Renginio pradžioje sveikinamąjį žodį tarė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas. Prezentacijos metu jis pasidalino kitų regionų bei mūsų krašto geraisiais turizmo pavyzdžiais bei ragino nesustoti ir, nepamirštant mūsų regiono išskirtinumo, toliau plėtoti tolimesnį bendradarbiavimą tarp verslo ir NVO sektorių. R. Balčiūnaitis savo pranešime dalijosi jau sukurto socialinio verslo pavyzdžiais, skatino NVO nebijoti prisiimti daugiau atsakomybės bei iniciatyvos imantis naujų veiklų kuriant ir plėtojant socialinį verslą.

Vėliau jau įgyvendintą socialinio verslo projektą pristatė A. Jazepčikaitė – Gaidienė. Apjungiant 25 įvairius fizinius ir juridinius subjektus Druskininkų kaimiškoje teritorijoje, per dvejus metus į šią veiklą buvo įtraukta per 110 gyventojų: sukurtos naujos darbo vietos, atgaivintas edukacinis turizmas kaimuose. VšĮ „Sūrūs vėjai“ atstivė savo pranešime pasidalijo ne tik gerąja praktika, bet ir žingsneliais, ties kuriais reikėtų dirbti siekiant užsibrėžto tikslo.

Po pranešėjų kalbų tarti prisistatymo žodį buvo pakviestas Valmantas Naraškevičius, pasiūlęs Ukmergei naujus pirties - SPA edukacinius renginius. Šios konferencijos svečiams įteikta ir pristatyta mūsų rajono ūkininkų produkcija.

 

VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro turizmo komunikacijos vadybininkės Linos Jablonskytės informacija; 

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos IT ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausios specialistės Daivos Zimblienės nuotraukos;

Daugiau nuotraukų savivaldybės FB paskyroje;

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra