Kontrolės komiteto rekomendacijos
2018-10-12

Ukmergės rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba (toliau – Kontrolės ir audito tarnyba) 2018 m. pradžioje Ukmergės rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) pavedimu atliko Ukmergės kraštotyros muziejaus (toliau – Muziejus) finansinį (teisėtumo) auditą už 2017 metus. Audito ataskaita buvo svarstyta 2018 m. balandžio 10 dieną vykusiame Kontrolės komiteto posėdyje, aptartos audito ataskaitoje pateiktos išvados ir rekomendacijos.
2018 m. spalio 10 dieną vykusiame Kontrolės komiteto posėdyje svarstytas klausimas dėl Muziejaus poauditinės veiklos. Savivaldybės kontrolierė komitetui pristatė išvadas dėl audito ataskaitoje pateiktų rekomendacijų vykdymo. Atkreiptas dėmesys, kad nevisos rekomendacijos buvo įgyvendintos.
Tarybos veiklos reglamente numatyta, kad komitetai pagal savo kompetenciją priima rekomendacinio pobūdžio sprendimus. Atsižvelgiant į komiteto posėdyje pateiktą informaciją, Kontrolės komitetas rekomenduoja:
1. Savivaldybės merui ir Muziejaus direktorei atitinkamai įvertinti Muziejaus  buhalterinę apskaitą vykdančių asmenų atsakomybę ir kompetenciją tinkamam priskirtų funkcijų vykdymui.
2. A. Smetonos dvaro pastato-kumetyno nuomos sutartyje numatyti nuomininkams atskirą komunalinių paslaugų apskaitos įvedimą ir dvaro teritorijos naudojimo sąlygas.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra