Kontrolės komiteto rekomendacijos
2018-06-14

Ukmergės rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko UAB „Ukmergės autobusų parkas“ veiklos auditą.
Birželio 12 dieną vykusiame Kontrolės komiteto posėdyje svarstyta atlikto audito ataskaita. Diskutuota dėl UAB „Ukmergės autobusų parkas“ administracinio darbo organizavimo ir pavestų funkcijų vykdymo, turimų išteklių naudojimo ir priežiūros. Aptartos audito ataskaitoje pateiktos išvados ir rekomendacijos.
Tarybos veiklos reglamente numatyta, kad komitetai pagal savo kompetenciją priima rekomendacinio pobūdžio sprendimus. Taigi, pastarajame Kontrolės komiteto posėdyje nuspręsta rekomenduoti:
1. administracijos direktoriui, kad savivaldybės administracija suformuluotų aiškią UAB „Ukmergės autobusų parkas“ strategiją ir ieškotų efektyvesnio valdymo būdo (pvz:, steigtų valdybą);
2. administracijos direktoriui, kad savivaldybės administracija atliktų autobusų maršrutų analizę ir gautas išvadas pateiktų Kontrolės komitetui;
3. administracijos direktoriui kartu su UAB „Ukmergės autobusų parkas“ rasti galimybę optimizuoti parko ir geltonųjų mokyklinių autobusų maršrutus.
Tikimasi, kad savivaldybės įmonėje atliktas auditas padės pašalinti esamus trūkumus, ataskaitoje pateiktos rekomendacijos prisidės prie veiklos tobulinimo.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra