Kviečiame į informacinį/konsultacinį seminarą Vilniuje
2017-07-14

 

ES programos „Europa piliečiams“ biuras kviečia į informacinį/konsultacinį seminarą Vilniuje, vyksiantį liepos 18 d. (antradienį) nuo 13 val. Lietuvos kultūros institute (Z.Sierakausko g. 15, III aukštas).                                                                                                                                                                                        

Kviečiame dalyvauti visas organizacijas, teikiančias paraiškas 2017 rugsėjo 1 d. terminui ir naujas organizacijas, norinčias susipažinti su programa ir jos teikiamomis galimybėmis. Seminare lauksime miestų/savivaldybių, jų giminiavimosi komitetų, vietos valdžios institucijoms atstovaujančių ne pelno organizacijų atstovų. 2017 rugsėjo 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas Miestų partnerystės ir Miestų tinklų priemonėms.                                                      

Susitikimo metu apžvelgsime kovo 1 d. kvietimo rezultatus, peržiūrėsime programos 2 krypties projektams keliamus reikalavimus, prioritetus, partnerių paieškos galimybes, aptarsime paraiškos teikimo procedūrą, reikalingus pateikti dokumentus, kartu ieškosime atsakymų į iškilusius klausimus, rengiant paraiškas. Po seminaro, pagal poreikį, bus skirta laiko individualioms konsutlacijoms.                                                                                                                                                  

Dalyvavimas seminare nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti prašomi apie tai informuoti renginio organizatorius el.paštu: info@pilieciams.eu, laiške nurodydami savo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas bei miestą, kuriame yra įsikūrusi organizacija. Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel.: +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra