Kviečiame į seminarą apie daugiabučių namų renovaciją
2018-04-16

Balandžio 23 d. nuo 10 iki 15 valandos Ukmergės rajono savivaldybės administracijos I a. posėdžių salėje vyks seminaras apie daugiabučių namų renovaciją. Renginys nemokamas. 

Kviečiame aktyviai dalyvauti visų daugiabučių namų gyventojus. Seminaro metu Jus konsultuos ir į Jūsų klausimus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) atsakys profesionalūs ekspertai.

Seminaro metu išsklaidysime nepagrįstus mitus apie renovaciją, paneigdami nuostatas, kad renovacijos procesas yra ilgas, painus ir sudėtingas. Atsakysime į Jūsų klausimus, susijusius su konkrečiais pastatų atnaujinimo atvejais ir problemomis, pateiksime gerosios praktikos pavyzdžių ir konkrečius sutaupymo atvejus.

Bus pristatomas renovacijos procesas nuo pradžios iki pabaigos, taip pat konsultuojama rangos darbų organizavimo, statybos, teisiniais, finansiniais ir kitais aktualiais klausimais.

Užsiregistruoti į seminarą galite el. paštu registracija@civitta.lt arba užpildę elektroninę formą adresuhttps://goo.gl/forms/LtQX4Tj6D85Jul0S2

Organizatoriai

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra