Kviečiame teikti paraiškas "Investors‘ Forum" apdovanojimams
2018-02-05

Asociacija „Investors‘ Forum“ jau septintąjį kartą įvertins ir apdovanos įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus, kurie praėjusiais metais labiausiai prisidėjo prie verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo.

Šiemet, minėdami valstybės šimtmetį, įsteigėme specialią nominaciją – šimtmečio įmonės apdovanojimą. Kartu išrinksime tą bendrovę, kuri padarė didžiausią poveikį Lietuvos ekonomikai ir sukūrė daugiausiai vertės savo akcininkams, darbuotojams ir visai visuomenei. Į šį titulą pretenduoti gali ne tik ilgametes tradicijas puoselėjančios bendrovės, bet ir tos, kurios kuria dabarties ir ateities Lietuvą. Šios kategorijos nugalėtoją lems jungtinis visuomenės ir „Investors‘ Forum“ valdybos balsas.

Maloniai kviečiame jau dabar teikti paraiškas ir nominuoti atstovus šiose kategorijose:

- „Šimtmečio įmonė” - įmonė, padariusi didžiausią indėlį į Lietuvos ekonomiką bei atnešusi daugiausiai vertės savo akcininkams, darbuotojams ir visai visuomenei.

-„Metų investuotojas“ ‒ už indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą ir kuriamas naujas darbo vietas.

-„Atsakinga įmonė 2017“ ‒ už socialiai atsakingo verslo principų taikymą ir skaidrių verslo santykių kūrimą, aktyvų įsitraukimą į bendruomenių veiklą ir visuomeninių vertybių puoselėjimą, rūpinimąsi darbuotojais bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimą.

-„Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ ‒ už iniciatyvą ar sprendimą, turėjusį reikšmingos įtakos verslo aplinkai ir bendrai šalies ekonomikai.

- „Metų valstybės tarnautojas“ – už asmeninę iniciatyvą ir kryptingas pastangas priimant investicinės aplinkos gerinimui būtinus sprendimus.

- „Metų verslo žurnalistas“ ‒ už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą.

-„Metų ekonomikos mokytojas“ – už indėlį ruošiant iniciatyvią, verslią, kūrybišką, kritinį ir ekonominį mąstymą turinčią jaunąją kartą.

 

Paraiškas galite užpildyti ir pateikti „Investors‘ Forum“ interneto svetainėje lietuvių arba anglų kalba:

www.investorsforum.lt/apdovanojimai (LT)

http://investorsforum.lt/en/apdovanojimai/ (EN)

Į šimtmečio įmonės nominaciją paraiškas galima teikti iki š.m. kovo 2 d. Į kitas nominacijas paraiškų laukiame iki š.m. kovo 16 d.

Iškilminga „Investors‘ Forum“ apdovanojimų ceremonija vyks 2018 m. balandžio 13 d. Vilniuje.

Įvertinkime tuos, kurie savo pavyzdžiu ir kasdieniais darbais įkvepia prisidėti kuriant valstybės gerovę!

 

Rūta Skyrienė,

„Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė;

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra