Klausimai-atsakymai
2019-01-11
Laba diena, turiu prašymą dėl Kauno gatvės į miesto nuotekų valymo įrenginius priežiūros. Atkarpoje tarp Kauno gatvės ( ties pienine) iki miesto nuotekų valymo įrenginių yra trys sodų bendrijos. Šioje gatvėje intensyvus autotransporto, žmonių judėjimas, važiuoja UAB " Ukmergės vandenys" transporto priemonės. Gatvė visai neprižiūrima, slidi danga, o šiltuoju metų laiku gatvės pakraščiai nešienaujami. Kas turi prižiūrėti miestui priklausantį kelią?

Laba diena,

rajono savivaldybės tarybos 2013-04-25 sprendimu Nr. 7-91 patvirtintame Ukmergės rajono savivaldybės vietinių kelių, gatvių ir kitų susisiekimo komunikacijų objektų sąraše šis kelias įvardijamas kaip įvažiavimas link bendrovės „Ukmergės vandenys“ nuotekų valymo įrenginių Kauno g., todėl jo priežiūrą, kaip ir kitų miesto gatvių, organizuoja Ukmergės miesto seniūnija.

Seniūnijos atstovai informavo, kad esant blogoms oro sąlygoms, užsakys šio kelio priežiūros paslaugas papildomai. Smėlio ir druskos mišiniu kelias buvo barstomas vakar, tai bus daroma ir šiandien.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

2019 01 15

Atgal