Meras padėkojo viešosios bibliotekos kolektyvui
2017-12-20

Gruodžio 20 d. rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas įteikė padėką savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos kolektyvui už aktyvų dalyvavimą Lietuvių kalbos dienų renginiuose, lietuvių kalbos sklaidą ir prestižo didinimą 2017-aisiais, Lietuvių kalbos kultūros metais.

Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16–kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai šalyje ir užsienyje, kalbos prestižui didinti.

Šiuo laikotarpiu mūsų rajone taip pat buvo organizuojamos parodos, popietės, viktorinos, konkursai, konferencijos, skaitymai...Savivaldybėje lankėsi kalbininkas Antanas Smetona. Iš viso į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos planą buvo įrašyti šešiasdešimt šešiukmergiškiųrenginiai. Iš jų 35 organizavo Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka ir jos filialai.

Ukmergės rajono savivaldybė kviečia rajono bibliotekas, muziejų, kultūros, švietimo, kitas įstaigas Lietuvių kalbos dienas organizuoti ir 2018-aisiais metais. Tegul visame rajone ir laikotarpiu nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d., ir visus metus vyksta renginiai, skirti lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, lietuvių kalbą ir kultūrą puoselėjusioms asmenybėms pristatyti, archyvinei medžiagai, susijusiai su minėtomis temomis, publikuoti ar tiesiog gimtajai kalbai pagerbti.

Dalia Ivaškevičienė, Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

Kristinos Darulienės nuotraukos 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra