Miesto šventė visus mus subūrė ir dovanojo nuostabų bendrystės jausmą
2018-05-29

2018 metų gegužės 26-27 dienomis Ukmergėje vyko tradicinė miesto šventė „Ukmergė-Lietuvai“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, padėjusiems organizuoti Miesto šventę: Ukmergės kultūros centrui, Vlado Šlaito viešajai bibliotekai, Ukmergės kraštotyros muziejui, Ukmergės sporto centrui, Ukmergės visuomenės sveikatos biurui, policijos pareigūnams, medikams, ugniagesiams, savivaldybės administracijos, seniūnijų darbuotojams, visiems, visiems, kurie, negailėdami jėgų ir laiko, skyrė dalelę savęs. Ačiū už geranorišką pagalbą, gražias iniciatyvas.

Ypatingą padėkos žodį tariame Lietuvos oreivių draugijai už spalvingą, įspūdingą ir daug gerų emocijų visiems dovanojusį atvirąjį Lietuvos karšto oro balionų čempionatą Ukmergėje.

Dėkojame atlikėjams bei muzikos grupėms, visiems amatininkams bei prekybininkams.

Ačiū visiems už šventines eitynes, kuriose dalyvavo rekordiškai daug – beveik 2 tūkstančiai žmonių iš 65 kolektyvų!

Nuotaikinga, graži bei turininga šventė nebūtų įvykusi, jei ne rėmėjai. Ačiū už Jūsų dosnumą ir skirtą paramą. Jūsų dėka šventė tapo visiems įsimintinu reginiu.

Ačiū Jums, mielieji ukmergiškiai, už tai, jog drauge su savo artimaisiais ir draugais apsilankėte šventėje, kad buvote kartu!

Tegul  kuo ilgiau išlieka bendrystės ir vienybės jausmas. Didžiuokimės savo kraštu ir vieni kitais. Savo miesto švente mes parodėme ne tik sau, bet ir svečiams, kad esame stiprūs, įdomūs, gebantys susitelkti bendriems darbams.

 

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra