Naujagimio kraiteliai įteikti kovo mėnesį gimusiems ukmergiškiams
2019-04-08

Balandžio 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas kartu su Socialinės paramos skyriaus darbuotojomis įteikė naujagimio kraitelius kovo mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir trys vasarį bei vienas balandžio 1-ąją pasaulį išvydę naujagimiai.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 3 mergaičių: Luknės, Elizos ir Andrėjos bei 9 berniukų: Majaus, Arno, Augusto, Domilio, Arono, Ąžuolo, Beno, Aido ir Vakario tėveliai.

Meras R. Janickas visiems tėveliams palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Sąlygos naujagimio kraiteliui gauti yra dvi: abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje šių metų kovo mėnesį iš viso įregistruoti 23 naujagimiai: 13 berniukų ir 10 mergaičių. Iš jų 6 gimė užsienyje(2 – Jungtinėje Karalystėje, 2 – Kipre, 1 – JAV, 1 – Norvegijoje).

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra