Naujienos Archyvas

Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus. 

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras rugsėjo 14 dieną organizavo Jaunimo centrų (JC) vadovų, darbuotojų ir savanorių susitikimą. Į svečius atvyko gausus būrys Atviro JC darbuotojų ir savanorių iš Panevėžio, taip pat Kupiškyje veikiančio JC direktorė.

Trumpas video įrašas apie daugiabučių namų renovaciją Ukmergėje.

Šią savaitę pamatyti popiežių Pranciškų Vilniuje ketina dešimtys tūkstančių vilniečių ir miesto svečių, kas kelia rimtus logistinius iššūkius sostinei. Reaguodamas į tai, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasiūlė iniciatyvą – savaitgaliui nemokamai atverti požeminį savivaldybės parkingą su 300 vietų automobiliams, ir prie šios iniciatyvos pakvietė prisijungti ir kitas įmones bei įstaigas, turinčias parkingą prie Vilniaus senamiesčio. Vos per dieną prie miesto prisijungė pirmosios 4 atsakingo verslo kompanijos, pasiūlydamos dar per 2000 nemokamų parkavimo vietų požeminiuose ir antžeminiuose parkinguose aplink Konstitucijos prospektą. 

Ukmergės rajono savivaldybė kartu su Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centru (TVIC) organizuoja Europos kultūros paveldo dienos paminėjimą,skirtą šimtmečio paveldui atrasti ir tarpukario Ukmergei pažinti.

Jaunimo laisvalaikio centras nuolat vykdo projektus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Įstaiga kasmet sėkmingai įgyvendina Erasmus+ programos projektus, AJC, jaunimo iniciatyvų, tarpinstitucinio bendradarbiavimo projektus. Priima grupes jaunimo mainams iš užsienio bei siunčia jaunus ukmergiškius dalyvauti mainuose užsienio partnerių kvietimu.

Šių metų balandžio – gegužės mėnesiais Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai bei mokytojai dalyvavo VŠĮ „Kultūrinių projektų centro“ inicijuotame ir įgyvendintame edukaciniame kūrybingumo ugdymo projekte „Išsaugok kūrybiškumą – taip gimsta išradimai“.

Ukmergės raj. Jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su partneriais Ukmergės TVIC, JLC, Du Kine, UKC, Miško broliai kino mylėtojus penktadienio vakarą, kvietė stebėti legalaus kino seansą iš automobilio.

Šią savaitę Ukmergės mieste pradėti statyti benamėms katėms skirti nameliai-šėryklos. Tikimasi, jog gyvūnai įpras maitintis vienoje vietoje, todėl jas bus lengviau pagauti bei sterilizuoti ir taip suvaldyti jų populiaciją.

Nuo rugsėjo 1 dienos Ukmergės miesto seniūnija individualių namų gyventojams pradėjo teikti naują paslaugą – žaliųjų atliekų surinkimą. Per pirmąsias dvi dienas nuo 122 individualių namų surinkta ir į Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę Sargelių kaime išvežta 10 tonų atliekų.

Nori tapti patrauklesniu darbdaviui? Ieškai daugiau galimybių gyvenime? Ar žinai, kokios Tavo stipriosios savybės? Jei esi 55-erių metų ir vyresnis darbingo amžiaus Ukmergės miesto/rajono gyventojas, gali dalyvauti užimtumo bei aktyvumo skatinimo programoje.

Kitų metų gegužės 12 dieną kovoje dėl Lietuvos prezidento posto dalyvausiantis Vygaudas Ušackas kviečia į susitikimą pasikalbėti dėl Lietuvos ateities.

Ukmergėje, Vasario 16-osios gatvės gale, statomi paviršinių nuotekų valymo įrenginiai, kurie bus pajėgūs surinkti ir išvalyti (290 litrų per sekundę našumu) paviršines nuotekas iš daugiau nei 40 ha ploto. Išvalytos nuotekos bus išleidžiamos į Vilkmergės upelį. Tai yra pirmieji tokio didelio našumo paviršinių nuotekų valymo įrenginiai Ukmergės mieste.

Praėjusio sekmadienio vidurdienį Pivonijos šile esančioje holokausto vietoje tradiciškai paminėtas čia nukankintų ir palaidotų žydų atminimas. Šiame renginyje nemažai dėmesio skirta ir atminties ženklams, kurie įamžina bei įamžins šios tautos atstovus.

Šios prasmingos dienos išvakarėse kviečiame ukmergiškius, miesto ir rajono svečius atkreipti dėmesį į rajono viešąją kalbą, informuoti apie pastebėtas klaidas ir pelnyti apdovanojimą.

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis ,,Vaikystė“ naujus mokslo metus pasitinka ne tik su nauju pavadinimu, įstaigos vidaus struktūros pokyčiais, bet ir įkurtuvių nuotaikomis.

Ukmergės rajono savivaldybė skelbia fotografijų konkursą „Gražiausios rugsėjo akimirkos Ukmergėje“.

Rugpjūčio 31-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė įteikė naujagimio kraitelius liepos-rugpjūčio mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

Su Rugsėjo 1-ąja!

Rugpjūčio 29 dieną Ukmergės sporto centro stadione šurmuliavo rajono pedagogai. Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius kartu su rajono mokytojų metodinių būrelių pirmininkais čia organizavo  pikniką ,,Su polėkiu į naujus mokslo metus“.

Viešojoje erdvėje pasirodžius visuomenę klaidinančiai informacijai apie Ukmergės rajono savivaldybės teisminį ginčą su bendrove „Ekonovus“ dėl 2013 m. kovo 27 d. paslaugų pirkimo sutarties Nr. 20-179 sąlygų panaikinimo ir sutarties kainos sumažinimo, atsakingai pareiškiame, jog savivaldybė daro viską, kad būtų apgintas viešas interesas - susigrąžinti bendrovei „Ekonovus“ gyventojų sumokėtus pinigus už nepastatytą atliekų rūšiavimo liniją.