UKMERGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Kęstučio a. 3, LT-20114, Ukmergė
Kodas 188752174
Tel. 8~340 60333
Faks. 8~340 63370

El. paštas: meras@ukmerge.lt
Darbo laikas:
I-IV 8-17val., V 8-15:45val.
Pietų pertrauka: 12-12:45val.

El. demokratijos paslaugos
 • Posėdžių transliacija
 • Pranešk apie problemą
 • Teisės aktų svarstymas
 • Posėdžiai
 • Peticijos
 • Prisijunkite
 • E. demokratijos paslaugų pristatymas
 • E. demokratijos paslaugų instrukcija
 • Vertikalus meniu
 • STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
 • Valdymo struktūros schema
  Kontaktai
  Meras
  Mero gyvenimo aprašymas
  Priėmimo valandos ir tvarka
  Mero pavaduotoja
  Administracija
  Administracijos direktorius
  Administracijos struktūra
  Asmenų aptarnavimas
  Kontrolės ir audito tarnyba
  Darbuotojų kontaktai
  Veikla ir ataskaitos
  Savivaldybės kontroliuojamos įmonės ir įstaigos
  LR Seimo nariai
  Darbo grupės ir komisijos
 • Taryba
 • Sudėtis ir kontaktai
  Komitetai
  Darbo grupės ir komisijos
  Frakcijos
  Išvažiuojamieji posėdžiai
  Posėdžių lankomumas
 • TEISINĖ INFORMACIJA
 • Teisės aktai
  Mero potvarkiai
  Tarybos sprendimai iki 2012 m.
  2012 metų Tarybos sprendimai
  Administracijos direktoriaus įsakymai
  Teisės aktų projektai
  Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai (Tarybos sprendimų projektai)
  Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
  Teisės aktų projektų archyvas
  Tyrimai ir analizės
  Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos informacija
  Teisės aktų pažeidimai
  Seimo kontrolierių pažymos
  Valstybės kontrolierių pažymos
  Teismo sprendimai
  Šiurkštūs tarnybiniai nusižengimai
  Teisinio reguliavimo stebėsena
 • VEIKLOS SRITYS
 • KORUPCIJOS PREVENCIJA
 • ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
 • NUOSTATAI
  PLANAVIMO DOKUMENTAI
  VADOVŲ DARBOTVARKĖS
  DARBO UŽMOKESTIS
  PASKATINIMAI IR APDOVANOJIMAI
  VIEŠIEJI PIRKIMAI
  BIUDŽETO VYKDYMO ATASKAITŲ RINKINIAI
  SAVIVALDYBĖS BIUDŽETAS
  FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINIAI
  ĮSIPAREIGOJIMAI
  ŪKIO SUBJEKTŲ PRIEŽIŪRA
  TARNYBINIAI LENGVIEJI AUTOMOBILIAI
  ADMINISTRACINĖS NAŠTOS MAŽINIMAS
 • Paslaugos
 • Administracinės paslaugos
  Elektroninės paslaugos
 • EL. DEMOKRATIJOS PASLAUGOS
 • Posėdžių transliacija
  Pranešk apie problemą
  Teisės aktų svarstymas
  Posėdžiai
  Peticijos
  Prisijunkite
 • Nuorodos
 • ATVIRI DUOMENYS
 • SENIŪNAITIJOS
 • Priėmimas į darbą
 • Savivaldybės darbo planas
 • KALBOS KERTELĖ
 • TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS SKELBIMAI
 • Horizontalus meniu
 • SAVIVALDYBĖ
 • SAVIVALDOS ISTORIJA
  GARBĖS PILIEČIAI
  HERBAS, VARDO KILMĖ
  SENIŪNIJOS
  TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS
  APDOVANOJIMAI
 • NAUJIENOS
 • GYVENTOJAMS
 • ATLIEKŲ TVARKYMAS
  APLINKOSAUGA
  VIEŠOJI TVARKA IR SAUGUS EISMAS
  MOKESČIAI
  JAUNIMUI
  CIVILINĖ METRIKACIJA
  SOCIALINIS BŪSTAS
  DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMO PROGRAMA
  DAUGIABUČIŲ NAMŲ KVARTALŲ TVARKYMAS
  VALSTYBĖS GARANTUOJAMA TEISINĖ PAGALBA
  BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ADMINISTRAVIMAS
  MOBILIZACIJA
  KELIŲ IR GATVIŲ REMONTO DARBŲ EILIŠKUMAS
  BŪSTO PRITAIKYMAS NEĮGALIESIEMS
  TRIUKŠMO VALDYMAS
  NEĮGALŲJŲ REIKALŲ KOMISIJA
  NEKILNOJAMOJO TURTO PARDAVIMAI IR NUOMA
  KOMPENSAVIMO TVARKA
 • VERSLININKAMS
 • INVESTICIJOS
  LICENCIJOS IR LEIDIMAI
  VIEŠIEJI PIRKIMAI
  PRAŠYMŲ LICENCIJOMS PATEIKIMAS
  VERSLO VARTAI
  REKLAMA
  PRIVATIZUOJAMI PASTATAI IR LAISVI SKLYPAI
  MOKESČIAI
 • TURISTAMS
 • Naujienos Archyvas

  Siekiant užtikrinti socialiai pažeidžiamų asmenų gyvenimo kokybę, Ukmergės rajono savivaldybė pasirūpino, kad jų reikmėms būtų suremontuotas 5 socialinių butų gyvenamasis namas, o prie kito, 24 butų socialinio daugiabučio, pastatė naują malkinę.

  Vasarai jau įsibėgėjus, būrys moksleivių iš 34 Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinių skubėjo į Taujėnuose vykstantį LMS Vasaros forumą „Įžiebk pilietiškumo kibirkštį“ 2018. Jau penktus metus Ukmergėje veikiantis mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC) pirmą kartą turėjo galimybę organizuoti nacionalinio lygmens renginį, kurio tikslas buvo ne tik smagiai praleista savaitė kupina neužmirštamų įspūdžių, bet ir naujos žinios bei svarbi informacija, kurią bus galima panaudoti ne tik šiandieniniame, bet ir ateities pasaulyje.

  Liepos 23 – rugpjūčio 1 dienomis praūžusi vaikų ir jaunimo stovykla „10 dienų amžinybės“ paliko neišdildomą įspūdį ir organizatoriams, ir visiems dalyviams, o stovykloje apsilankę svečiai negalėjo atsistebėti energijos pliūpsniais.

  Rugpjūčio 11-ąją Užugirio kaime esantis Prezidento Antano Smetonos dvaras visus čia atvykusius nukėlė toli į istorinę praeitį – tarpukario Lietuvą. Čia skambėjo to meto muzika ir dainos, sukiojosi išdidūs karininkai, savo stiliaus pojūtį demonstravo damos ir ponai.

  Rugpjūčio 9-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas ir Ukmergės žydų bendruomenės pirmininkas Artūras Taicas.

  Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas susitiko su naujos savo veiklą šalyje pradėjusios tarptautinės mobilios televizijos „FMT TV“ (Faktai, Muzika, Televizija) įkūrėjais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei socialinės medijos ir televizijos poziciją šių laikų rinkoje.

  Iki šių metų pabaigos Ukmergės rajone bus įrengtos 43 antžeminės atliekų surinkimo konteinerių aikštelės ir įsigyti 265 rūšiavimo ir mišrių atliekų konteineriai.

  Buvusiuose Ukmergės vaikų globos namuose, esančiuose Vilniaus gatvės 87-uoju numeriu pažymėtame pastate – įkurtuvių nuotaikos. Ilgą laiką nenaudojamoje pastato dalyje, po patalpų rekonstrukcijos, netrukus – nuo rugpjūčio 20 dienos - apsigyvens naujakuriai. Čia įrengti 35 socialiniai  ir 4 tarnybiniai savivaldybės butai, skirti į Ukmergę atvykstantiems jauniems specialistams apgyvendinti.

  Tolučių (Želvos sen.) ir Laičių (Pivonijos sen.) kaimuose tamsiu paros metu bus daug šviesiau ir gyventojai jausis saugesni. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) čia atnaujino gatvių apšvietimo tinklus.

  Rugpjūčio 6-ąją Ukmergėje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Lydimas savo komandos atstovų – patarėjo viešiems ryšiams Tomo Beržinsko, patarėjos švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Unės Kaunaitės bei patarėjo sveikatos, jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų klausimais Pauliaus Gradecko, Vyriausybės vadovas su savivaldybės, vietos bendruomenių, verslo atstovais aptarė socialinius, sveikatos apsaugos, švietimo bei kitus klausimus.

  Lietuvos gyventojams sukrutus ruošti kuro atsargas žiemos sezonui, VĮ Valstybinių miškų urėdija kviečia juos kreiptis tiesiai į girininkijas ir įsigyti pigiausios rinkoje malkinės medienos, kurios kaina už kubinį metrą yra apie 3 eurus.

  Rugpjūčio 3-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė įteikė naujagimio kraitelius birželį-liepos mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

  Ar praktinės žinios vertingesnės nei teorinės? Verslo pasaulio atstovai neretai akcentuoja, jog užsitikrinti darbo vietą rinkoje paprasčiau profesinį išsilavinimą turintiems asmenims. Amatą turinčių ir praktines žinias pritaikyti gebančių žmonių poreikis auga vis sparčiau, todėl profesinio mokymo įstaigų populiarumas taip pat didėja.

  Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas rugpjūčio 1-ąją apsilankė Ukmergės ligoninėje ir pasveikino jos vadovą -  antrajai kadencijai vyriausiojo gydytojo pareigose likusį Rimvydą Civilką bei naujus ligoninės darbuotojus: Priėmimo skyriaus vedėją -  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) pirmosios skubiosios medicinos gydytojų laidos specialistą Laimoną Mišeikį, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutą Tomą Kiltinavičių bei Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus slaugytoją Kamilę Lukoševičiūtę.

  Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) įgyvendiną projektą „Daugiafunkcinio konsultavimo modelio ūkio subjektams vykdantiems veiklas, susijusias su narkotikų prekursoriais, tabako ir alkoholio gaminiais, sukūrimas“.

  Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskaičiavo, kaip šalies savivaldybių administracijose keitėsi darbuotojų skaičius praėjusiais metais. Išnagrinėjus šiuos duomenis, paanalizavome kokia padėtis rajono savivaldybėje.

  Liepos 29-ąją ukmergiškiai dalyvavo tradiciniame estafetiniame bėgime „Medininkai – Vilnius“ ir iš visų 86 jame dalyvavusių komandų užėmė 39-ąją vietą.

  Ukmergės rajono savivaldybė ir Kultūros paveldo akademija birželio 11-15 dienomis Ukmergėje organizavo archeologinę edukacinę stovyklą moksleiviams. Kartu su Lietuvos istorijos instituto, Vilniaus ir Klaipėdos universitetų, VšĮ „Archeoheritas“ bei Vilniaus puodžių centro atstovais 27 rajono mokyklų (Antano Smetonos, Taujėnų ir Želvos gimnazijų, Dukstynos pagrindinės mokyklos bei Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos) vyresniųjų klasių moksleiviai penkias dienas vykdė archeologinius tyrimus-žvalgymus Ukmergės piliakalnyje bei Pilies parke.

  Informuojame, jog pagal sudarytą sutartį bendrovė „VSA Vilnius“ iš Ukmergės mieste esančių individualių gyvenamųjų valdų susikaupusias buitines atliekas privalo išvežti du kartus per mėnesį.

  Šalia Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro jau kitais metais turėtų atsirasti dar vienas socialinių paslaugų teikėjas - Dienos socialinės globos centras. Daugiau nei 420 kvadratinių metrų ploto dviaukščiame pastate, kuriame visai neseniai dešimtmetį šeimininkavo kariškiai – Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP), netrukus prasidės kapitalinio remonto darbai.

  Jaunam žmogui labai svarbu išgryninti savo asmenybės bruožus, išryškinti, kokios charakterio savybės padeda spręsti problemas, išmokti dirbti komandoje, ištirti patiems save ir savo savivertę, formuojančią asmenybę. Atsakydamas į klausimą „kas aš esu“ įvairiais požiūriais: pašaukimo, būsimos profesijos ir karjeros, vertybių, pasaulėžiūros - pirmiausia, jis ieško tapatybės.

  Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir Švenčionių bendrovės „Stogteka“ direktorius Rolandas Stuglys pasirašė „Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos pastato, esančio Ukmergės g. 5, Taujėnų miestelyje, modernizavimo darbų atlikimo sutartį“.

  © Visos teisės saugomos. El. p. savivaldybe@ukmerge.lt