Nusipelniusiems ukmergiškiams – Mero padėkos ženklai
2018-02-19

Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Ukmergės kultūros centre pagerbti savivaldybei nusipelniusieji bei ją garsinantys ukmergiškiai. Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas jiems įteikė po Mero padėkos ženklą.

Už Laisvės ir Nepriklausomybės simbolių liudijimą ir asmeninį indėlį organizuojant paminklo „Li­tu­a­nia Res­ti­tu­ta“ at­sta­ty­mą Mero padėko ženklu apdovanotas buvęs ilgametis AB „Ukmergės keliai“ vadovas, tuometinės Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Ukmergės iniciatyvinės grupės narys Juozas Daunys.

Už Lietuvos partizanų atminimo ir partizaninio judėjimo istorijos išsaugojimą bei aktualizavimą, už patriotizmo ir meilės tėvynei ugdymą - klubo „Miško broliai“ vadovas Artūras Grigucevičius.

Už išskirtines tautiškumo, pilietiškumo ir tolerancijos pamokas Ukmergės krašto jaunuomenei ir visai bendruomenei, kūrybiškai įamžinant ir įprasminant svarbiausius mūsų krašto istorijos momentus - Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Vida Pulkauninkienė.

Už gilų ir nuoseklų mokslinį darbą tyrinėjant Ukmergės krašto ir žmonių istoriją, už šios istorijos sklaidą ir ypatingą atsidavimą muziejininko profesijai - Ukmergės kraštotyros muziejaus muziejininkas Raimondas Ramanauskas.

Mero padėkos ženklą bei jo nuostatus Ukmergės rajono savivaldybės taryba patvirtino 2016 metų gegužės 26 dieną.

Šis apdovanojimas skirtas pagerbti ir padėkoti savivaldybei nusipelniusiems, savivaldybę garsinantiems asmenims Lietuvos Respublikos valstybinių švenčių, atmintinų dienų, profesinių švenčių bei Ukmergės rajonui reikšmingų sukakčių ar įvykių proga.

 

Daiva Zimblienė,

IT ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė;

Dainiaus Vyto nuotraukos;

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra