Būsimieji Ukmergės verslininkai ugdomi jau mokyklos suole

Bendradarbiaujant su VšĮ Lietuvos Junior Achievement, Ukmergės mokyklose viena po kitos steigiasi mokinių mokomosios bendrovės (MMB). Net trys MMB jau yra Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje, o po vieną Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje, Užupio ir Senamiesčio pagrindinėse bei Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje.

Savivaldybės priešgaisrinė tarnyba gyvena įkurtuvių nuotaikomis

Gruodžio 14-ąją Pabaisko miestelyje įvyko iškilmingas naujojo Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos pastato atidarymas. Čia įsikūrė iki šiol savų patalpų neturėjusi tarnybos administracija ir Pabaisko komanda (anksčiau vadinosi Senamiesčio ugniagesių komanda).

Ukmergėje suspindo tūkstančiai kalėdinių šviesų. Gaudykite Kalėdų dvasią!
Geriausia Vilniaus regiono bibliotekininkė dirba Ukmergėje

Gruodžio 11 dieną Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje buvo apdovanoti Geriausio metų Vilniaus regiono bibliotekininko konkurso „Riešutas“ laimėtojai ir nominantai. „Riešuto“ konkursas vyksta jau trečius metus iš eilės. Konkurse gali dalyvauti bibliotekininkai iš 13-os Alytaus ir Vilniaus apskričių viešųjų bibliotekų.

Kalėdinių eglučių įžiebimo švenčių maratoną vainikuos Ukmergės miestas

Ukmergės miestas bene vienintelis Lietuvoje, kuris įžiebs ne tik kalėdinę miesto eglę, bet ir miesto piliakalnį. Tokių Kalėdų Ukmergė laukė ne vienerius metus.

Padėkota už darbą Socialinių reikalų komisijoms

Gruodžio 12-ąją į Ukmergės rajono savivaldybės administracija organizavo rajone ir mieste dirbančių Socialinių reikalų komisijų (SRK) 2018 metų darbo rezultatų aptarimą.

Asmens duomenų apsaugai rajone - bendra informacinė sistema

Ukmergės rajono savivaldybėje šią savaitę vyko dviejų dienų mokymai savivaldybei pavaldžių įstaigų darbuotojams, kurie yra atsakingi už asmens duomenų saugojimą ir naudojimą. Apie 50 žmonių – iš rajono mokymo ir ugdymo, sveikatos priežiūros bei gydymo, viešųjų įstaigų bei bendrovių ir organizacijų buvo supažindinti su norvegų sukurtu įrankiu, padedančiu įgyvendinti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas) reikalavimus.

Ukmergėje bus dalijamasi Betliejaus taikos ugnimi
Ukmergės ir Širvintų jūrų skautai kviečia dalyvauti Betliejaus taikos ugnies akcijoje. Ukmergėje ugnele bus dalijamasi gruodžio 19 dieną.
Diskutavo dėl „Ryto“ specialiosios mokyklos perspektyvų

Gruodžio 6-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje vyko diskusija dėl „Ryto“ specialiosios mokyklos perspektyvų.

Miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške

Š. m. gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Daugiau naujienų