Pagerbti ir pasveikinti Ukmergės rajono medikai
2018-05-14

Gegužės 11-ąją Ukmergės kultūros centre pagerbti ir pasveikinti rajono medikai, paminėtos dvi jų profesinės - Medicinos darbuotojų (balandžio 27 d.) ir Slaugytojų (gegužės 12 d.) dienos.

Į pirmą kartą Ukmergės rajono savivaldybės surengtą tokią šventę susirinkusius medikus sveikino ir už prasmingą darbą jiems dėkojo savivaldybės meras Rolandas Janickas ir visų Ukmergės gydymo įstaigų vadovai: VšĮ „Ukmergės ligoninė“ vyriausiasis gydytojas Rimvydas Civilka, Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Janina Galiauskienė, bendrovės „Teragyda“ direktorė Jūratė Jackienė ir bendrovės „Vilkmergės klinika“ direktorė Dalia Kiaulevičienė, Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės skyriaus pirmininkas Valdas Petronis. Šventinę nuotaiką visiems dovanojo atlikėjai Renata ir Deivis Norvilai.

„Ne visada jums pasakome „ačiū“, dažniau iš jūsų reikalaujame daugybės dalykų „čia ir dabar“ ir labai dažnai pamirštame, kad jūs esate tokie patys kaip ir mes žmonės, turintys savo galimybių ribas.

Dėkoju visiems ir kiekvienam iš jūsų, kurie šiandien esate salėje, kurie dirbate, budite prie ligonių ir, deja, negalite dalyvauti šioje šventėje. Manau, jog nesuklysiu pasakę, jog esate tie, kurie yra arčiausiai Dievo - visiems mums labai svarbūs ir reikalingi nuo pirmos gimimo akimirkos iki paskutinio atodūsio paliekant šį pasaulį. Jums žmonės skambina ir dieną, ir naktį, prašo patarimų, pagalbos. Jūsų profesionalumas, jautrumas ir nuoširdumas yra neįkainojami.

Profesinės šventės proga nuo visos rajono savivaldos tariu jums „ačiū“ už nelengvą kasdieninį darbą, už tuos metus, kuomet nebuvo padėkota. Linkiu nors trumpam stabtelėti, pailsėti, tarpusavyje pabendrauti ir išlikti vieningiems“,- kalbėjo meras R. Janickas.

Po sveikinimo žodžių į sceną vienas po kito kilo gausios rajono medikų bendruomenės atstovai.

Už pasiaukojamą mediko profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą, rūpestį ir dėmesį, už rankų ir širdies šilumą Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėkos įteiktos VšĮ „Ukmergės ligoninė“ darbuotojoms: Vaikų ligų skyriaus vedėjai, vaikų ligų gydytojai Zenei Kreivytei ir Ortopedijos traumatologijos skyriaus operacinės slaugytojai Linai Striogienei. 

Ukmergės rajono savivaldybės mero R. Janicko padėkos įteiktos šiems VšĮ „Ukmergės ligoninė“ darbuotojams: už profesionalų darbą, didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą bei jautrų dėmesį pacientams - Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus slaugyto padėjėjai Eugenijai Vaitkūnaitei, Vidaus ligų skyriaus slaugytojai Jolitai Dikienei ir Chirurgijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Danutei Šereikienei, už profesionalų darbą, didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą - Kardiologijos skyriaus gydytojai kardiologei Rimai Kupčinskienei, už ilgametį atsakingą darbą, profesionalumą ir nuoširdumą – Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus slaugytojo padėjėjai Reginai Pečiulienei, Akušerijos skyriaus gydytojai neonotologei Gytai Gružauskaitei, Vidaus ligų gydytojai Jūratei Džiuljetai Kiškienei, gydytojai akušerei ginekologei Danutei Kalinauskienei, už ilgametį atsakingą darbą ir profesionalumą - gydytojai neurologei Danutei Obelevičiūtei, už nuoširdų darbą vadovaujant Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus slaugos personalui - Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vyresniajai slaugytojai Ritai Šimienei, už iniciatyvumą, nuoširdų darbą vadovaujant Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus personalui - Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus vedėjai, gydytojai anesteziologei reanimatologei Aušrai Rodzevičienei, už nuoširdų darbą vadovaujant Neurologijos skyriaus personalui - Neurologijos skyriaus vedėjai, gydytojai neurologei Loretai Pukienei, 

šiems Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) darbuotojams: už ilgametį, rūpestingą ir kūrybingą darbą – šeimos gydytojoms Gražinai Kupcikevičienei, Rimai Vaičekauskienei, Genovaitei Gražinai Šaulienei ir Rimgaudui Nekrošiui, gydytojai akušerei ginekologei Vitalijai Kireilienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Nijolei Bielickienei ir Janinai Meilūnienei, bendruomenės slaugytojai Angelei Raupelienei, bendruomenės slaugytojai-skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistei Genovaitei Petrikienei, už gerą darbą, atsidavimą sveikatos apsaugai ir rūpestingumą – Klinikinės diagnostikos laboratorijos vedėjai Nijolei Pakonienei, vyriausiajai slaugytojai - administratorei Genei Astikienei, skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistei Jūratei Matulienei, bendruomenės slaugytojoms Viktorijai Sakalauskienei, Mildai Matulevičienei, Daliai Butkevičienei, Dainai Dikčiūtei ir Aldonai Kalesnikienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Editai Stakauskienei ir Astai Ribašauskienei, psichikos sveikatos slaugytojai Jolantai Miškinienei, už aktyvumą, novatoriškumą savo darbe - l. e. Poliklinikos vedėjo pareigas, šeimos gydytojui Justui Šakaliui, 

šiems UAB „Teragyda“ darbuotojams: už sąžiningą, nuoširdų, profesionalų darbą šeimos gydytojoms Aldonai Beliauskienei, Gražinai Kaukėnienei ir Živilei Matelienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Ingai Sakalauskienei, Odetai Šarapajevienei, Gitanai Šidlauskienei ir Jurgai Grigaliūnienei, administratorėms – registratorėms Jurgitai Žižytei ir Orintai Zurzienei,

šiems UAB „Vilkmergės klinika“ darbuotojams: už sąžiningą, nuoširdų, profesionalų darbąšeimos gydytojai Vilgilijai Plyniuvienei ir gydytojui psichiatrui Juozui Galiauskui. 

Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės skyriaus pirmininkas V. Petronis padėkas įteikė dviem VšĮ „Ukmergės ligoninė“ darbuotojoms: Reginai Petronienei ir Centralizuotos sterilizacinės vyresniajai slaugytojai-medicininių autoklavų aparatininkei Marijonai Žudienei.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė 

Dainiaus Vyto nuotraukos

Daugiau nuotraukų savivaldybės Facebook paskyroje;

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra