Pagrindinis projekto "Atrask save"dalyvių pageidavimas - susirasti darbą
2017-09-28

Ukmergės rajone  vykdomas nuo 2015 m. spalio mėnesio prasidėjęs projektas „ATRASK SAVE“. Projekto tikslas – sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15 – 29 metų jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kuriai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinus asmens poreikius ir galimybes.

Per šį laikotarpį vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorei pavyko įtraukti 40 projekte dalyvauti norinčių jaunuolių, kuriems buvo pateikti pasiūlymai mokytis ar įgyti specialybę, vykdyti savanorystę. Dalis jaunuolių jau gavo kokybišką pasiūlymą mokytis ar dirbti ir užbaigė projekto veiklas.

Didžiausia dalis projekte dalyvaujančių jaunuolių Ukmergės rajone yra 17–29 metų amžiaus. Dažniausias jauno žmogaus pageidavimas – susirasti darbą. Ryškėja tendencija, kad siekiantiems įsidarbinti jaunuoliams labiausiai reikalingos informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes, socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, motyvavimo bei tarpininkavimo su įvairiomis institucijomis paslaugos.

Visus jaunuolius, norinčius dalyvauti projekte, kviečiame atvykti į Ukmergės Jaunimo laisvalaikio centrą ir kreiptis į vietos JGI koordinatorę Vaidą Šimkienę.

                                                                                            

Ukmergės Jaunimo laisvalaikio centras, vietos JGI koordinatorė Vaida Šimkienė;

Tel. 8(633)32284,                                                                                   

El. paštas jgi.ukmerge@gmail.com;

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra