Pakrantės seniūnaitijos gyventojai planuoja mitingą prie Ukmergės kelių tarnybos
2017-12-20

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos kvietimas ateiti ir pasikalbėti sudomino ne tik Pakrantės seniūnaitijoje gyvenančius žmones. Prie jų prisijungė ir ukmergiškiai, gyvenantys Kudirkos, Maironio ir Pašilės gatvėse.

Į šios seniūnaitijos teritorijoje esančio Ukmergės kultūros centro vienoje iš salių surengtame susitikime dalyvavo savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Stasys Jackūnas, mero patarėja Laima Gambickienė, savivaldybės tarybos nariai Andrius Lyška ir Vytautas Česnaitis, Ukmergės miesto seniūnijos atstovė Janė Zimblienė bei Pakrantės seniūnaitijos seniūnaitis Julius Kazėnas.

Gyventojai kalbėjo ne apie vieną problemą ir klausimą, kuriuos jau buvo iškėlę kitų miesto seniūnaitijų gyventojai ankstesniuose susitikimuose su savivaldybės atstovais. Tai atliekų surinkimas bei tvarkymas, nesutvarkyti kai kurių gatvių šaligatviai, pagrindinis miesto tiltas ir galimybės pasistatyti dar vieną. Susirinkusieji siūlė riboti sunkiasvorės technikos judėjimą per pagrindinį miesto tiltą, o naują siūlė statyti ne ties hipodromu, kaip yra numatyta, o gerokai toliau - ties Jonuškų kaimu.

Iškeltas klausimas ir dėl paties hipodromo, dėl neišnaudojamos jo erdvės. Savivaldybės meras pažadėjo, jog 2018 metais, vykdant Šventosios upės pakrantės projektą, bus ieškoma galimybių hipodromo erdvę panaudoti laisvalaikio ar sporto užsiėmimas.

Gyventojai skundėsi dėl Pakrantės seniūnaitijoje esančios sodų bendrijos kelių būklės, esą jie nelygūs, nežvyruoti, taip pat žėrė priekaištus dėl netinkamai prižiūrimų valstybinių krašto kelių ir žadėjo rengti mitingą bei reikalauti, kad iš pareigų būtų atleistas už tai atsakingas valstybinės įmonės „Kelių priežiūra“ Vilniaus padalinio Ukmergės kelių tarnybos vadovas.

Kalbėta ir apie galimybes privatizuoti ar išsinuomoti valstybinės žemės plotus prie daugiabučių namų, apie vieno daugiabučio namo renovaciją ir vienai jo gyventojai taip ir neišrašytą sąskaitą už atliktu darbus.

Į susitikimą atėjusieji teigė, kad Ukmergės miesto seniūnija neefektyviai įdarbina viešuosius darbus dirbančius žmones, esą jiems vis „duodamas  grėbti tas pats plotas“. „Seniūnaičiai nori glaudesnio bendradarbiavimo su seniūnija ir norėtų pasiimti vadinamus „viešininkus“ atlikti miestui naudingų darbų. Jei šiandien man seniūnija leistų pasiimti du tokius talkininkus, jau šiandien pradėčiau tvarkyti Šventosios pakrantę“, - kalbėjo J. Kazėnas.

Prieštaringai vertinamam partizanų vadui Juozui Krikštaponiui pastatytą paminklą Ukmergėje viena iš susitikimo dalyvių pasiūlė perkelti į kapines, prie visų palaidotųjų, o buvusio paminklo vietoje ir ten esančioje aikštėje įrengti knygnešių parkelį.

Kadangi susitikimo metu buvo išsakyta nuomonė, jog „žmonės nieko niekada nežino, ką valdžia projektuoja“, savivaldybės meras patikino, jog nuo šiol į viešus Ukmergės mieste vykdomų projektų svarstymus būtinai bus kviečiami ir seniūnaičiai.

 

   

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra