Panevėžio įmonė rekonstruos Ukmergės centre esančius vandentiekio ir nuotekų tinklus
2019-03-13
Bendrovės „Ukmergės vandenys“ direktorius Rimas Arlinskas ir bendrovės „Panevėžio ryšių statyba“ generalinis direktorius Audrius Balčėtis kovo 12 dieną pasirašė vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos Ukmergės mieste rangos darbų sutartį.

46-us veiklos metus skaičiuojanti Panevėžio įmonė „Panevėžio ryšių statyba“ per 18 mėnesių įsipareigojo atlikti tinklų rekonstrukcijos darbus Ukmergėje esančiose Klaipėdos, Gedimino, Širvintų, Vytauto, Utenos ir Pilies gatvėse. Visų šių darbų vertė – daugiau nei 639 tūkstančiai eurų.

Lėšos tam bus skirtos iš projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstravimas Ukmergės rajono savivaldybėje“, finansuojamo pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programą.

Šio projekto vykdymas nuo 2017 metų gegužės mėnesio buvo patikėtas kitam rangovui – taip pat viešąjį konkursą laimėjusiai bendrovei „Edrija“. Tačiau pernai ši Klaipėdos įmonė, atlikusi tik daugiau nei 30 procentų sutartyje numatytų darbų, savo veiklą buvo priversta nutraukti. Priežastis – bendrovei iškelta bankroto byla.

Dėl taip susiklosčiusių aplinkybių Ukmergėje nukentėjo ne tik minėto projekto vykdymo eiga, bet ir ne vienam mėnesiui buvo užvilkinti Sodų ir Paupio gatvių rekonstrukcijos darbai, o bendrovei „Ukmergės vandenys“ teko net du kartus skelbti naujus viešus rangos darbų pirkimo konkursus ir tai užtruko visą pusmetį.

Bendrovės „Ukmergės vandenys“ direktorius R. Arlinskas patikino, kad panevėžiečiai pirmiausia darbų imsis Klaipėdos gatvėje (tik atkarpoje nuo P.Cvirkos g. iki Mindaugo g.), o vėliau turėtų pereiti ir į kitas penkias rangos darbų sutartyje išvardintas gatves. „Darbų atlikimo grafiką bandysime derinti prie kitų savivaldybės vykdomų projektų. Labai tikimės, kad visi pagrindiniai ir sunkiausi darbai bus padaryti dar šiais metais,“ – sakė jis.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti