PASKELBTAS 4-ASIS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS!
2019-06-19

Interreg V–A Lietuva–Lenkija bendradarbiavimo programos, remiančios dvišalį bendradarbiavimą, 4-asis kvietimas teikti paraiškas. Paskutinė paraiškų teikimo diena – 2019 m. rugsėjo 30 d. 16:00 val. (GMT + 02:00). Paraiškos kartu su elektronine versija turi būti pristatytos į viešąją įstaigą Jungtinį techninį sekretoriatą adresu Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius, Lietuva.

85% visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų yra bendrai finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF), projekto partneriai turi padengti 15% projekto išlaidų savo lėšomis. Projektų biudžetas: nuo daugiau nei 50 000,00 EUR  iki 1 mln. EUR. 

4-ojo atviro kvietimo metu laukiama paraiškų, kurių veiklos prisidėtų įgyvendinant šias Programoje numatytas  prioritetines kryptis:

1. Aplinkos išlaikymas ir apsauga ir išteklių naudojimo veiksmingumo  skatinimas;

2. Tvaraus ir kokybiško užimtumo skatinimas ir darbo jėgos judumo rėmimas;

3. Socialinės įtraukties skatinimas, kova su skurdu ir diskriminacija

Visa informacija: http://lietuva-polska.eu/lt/naujienos/paskelbtas_4_asis_kvietimas_teikti_paraiskas_2.html

Ypatingai yra laukiamos paraiškos, prisidedančios prie konkretaus tikslo 2.2 Sumažinti nedarbą taikant koordinuotas užimtumo abiejose sienos pusėse iniciatyvas bei atitinkamų rodiklių pasiekimo:

2.2.O.1. Bendrų vietinių užimtumo iniciatyvų ir bendrų mokymų dalyvių skaičius;

2.2.O.2. Judumo per sieną iniciatyvų dalyvių skaičius.  

Daugiau informacijos apie 4-ąjį kvietimą ir dokumentus rasite programos puslapyje www.lietuva-polska.eu  skiltyje DOKUMENTAI ir ČIA.

Potencialiems pareiškėjams bus vykdomi mokymai birželio 26-27 dienomis Suvalkuose, Lenkijoje. Registracija : http://www.vilniusjts.eu/events .

Projekte turi dalyvauti partneriai iš abiejų valstybių. Jei turite puikių idėjų dėl dvišalio projekto, bet dar neturite partnerių, užpildykite PARTNERYSTĖS PASIŪLYMĄ ir pateikite jį el. paštu Jungtiniam techniniam sekretoriatui: events@vilniusjts.eu .

Iš Lietuvos Programoje dalyvauja 5 apskritys:
- Marijampolės apskritis (Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio rajono ir Šakių rajono savivaldybės);
- Alytaus apskritis (Alytaus rajono, Lazdijų rajono, Varėnos rajono, Alytaus miesto ir Druskininkų savivaldybės);
- Tauragės apskritis (Tauragės rajono, Šilalės rajono, Jurbarko rajono ir Pagėgių savivaldybės);
- Kauno apskritis (Kauno miesto, Kauno rajono, Kaišiadorių rajono, Prienų rajono, Jonavos rajono, Kėdainių rajono, Raseinių rajono ir Birštono savivaldybės);
- Vilniaus apskritis (Šalčininkų rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Trakų rajono, Ukmergės rajono, Vilniaus rajono ir Elektrėnų savivaldybės). Reikėtų atkreipti dėmesį, kad Vilniaus miesto savivaldybė neįtraukta į Programos teritoriją, nors ji ir priklauso Vilniaus apskričiai, kadangi tai yra pati turtingiausia Lietuvos savivaldybė (jos socialiniai ir ekonominiai statistiniai duomenys gerokai viršija nacionalinį vidurkį) ir kad jai tenka didžioji nacionalinių bei užsienio investicijų dalis.

Dalyvavimo Programoje reikalavimus atitinka šie administraciniai Lenkijos regionai:

- Balstogės subregionas (Sokolų, Balstogės apskritys ir Balstogės miestas);
- Elko subregionas (Elko, Gižicko, Goldapo, Olecko, Pišo, Vengoževo apskritys);
- Suvalkų subregionas (Augustavo, Grajevo, Monkų, Suvalkų, Seinų apskritys ir Suvalkų miestas).

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra