Pasveikinti birželio mėnesį naujagimių susilaukę ukmergiškiai
2018-07-03

Liepos 3-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje pasveikinti birželio mėnesį naujagimių susilaukę ukmergiškiai. Savivaldybės mero pavaduotoja Klavdija Stepanova, administracijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Balčiūnienė ir Socialinių išmokų poskyrio vedėja Valdonė Ginaitienė įteikė jų mažyliams skirtus kraitelius.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko birželį gimusių penkių mergaičių: Airūnės, Jorės, Aistės, Elos ir Sofijos bei dvylikos berniukų: Tauro, Astijaus, Ovidijaus, Herkaus, Saimono, Tomo, Gabrieliaus, Kajaus, dviejų Nojų ir dviejų Lukų tėveliai bei močiutės. Naujagimio kraiteliai taip pat buvo įteikti ir gegužę gimusiai Luknei bei kovo mėnesį gimusiam Domui.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Ukmergės rajono savivaldybė visiems šiais metais rajone jau gimusiems ir gimsiantiems naujagimiams paruošė praktišką dovaną – šimtmečio simbolika pažymėtą 100 eurų vertės naujagimio kraitelį su būtiniausiais reikmenimis pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams. Šiam tikslui šių metų biudžete savivaldybė skyrė 30 tūkstančių eurų sumą.

Sąlygos naujagimio kraiteliui gauti yra trys: kūdikis turi gimti 2018-aisiais metais, abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus Gimimo įrašų registre birželio mėnesį įregistruota 30 (11 mergaičių ir 19 berniukų) naujagimių. 11 iš jų gimė užsienyje ir čia yra įtraukti į apskaitą.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra