Pasveikinti naujagimiai
2018-08-06

Rugpjūčio 3-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė įteikė naujagimio kraitelius birželį-liepos mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 7 mergaičių: Dominykos, Kiros, Karinos, Kamilės, Luknės, Gustės ir Liepos bei 7 berniukų: Luko, Igno, Artūro, Danieliaus, Jorio, Tomo ir Beno tėveliai.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Ukmergės rajono savivaldybė visiems šiais metais rajone jau gimusiems ir gimsiantiems naujagimiams paruošė praktišką dovaną – šimtmečio simbolika pažymėtą 100 eurų vertės naujagimio kraitelį su būtiniausiais reikmenimis pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams. Šiam tikslui šių metų biudžete savivaldybė skyrė 30 tūkstančių eurų sumą.

Sąlygos naujagimio kraiteliui gauti yra trys: kūdikis turi gimti 2018-aisiais metais, abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus Gimimo įrašų registre liepos mėnesį įregistruoti 39 (19 mergaičių ir 20 berniukų) naujagimiai. 18 iš jų gimė užsienyje ir čia yra įtraukti į apskaitą. Liepos mėnesį ukmergiškių šeima sulaukė vienos poros dvynių.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra