Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai
2019-09-03

Rugsėjo 3-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai rugpjūčio mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir du liepą pasaulį išvydę naujagimiai.

 

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 2 mergaičių: Liepos ir Deinos bei 9 berniukų: Ado, Astijaus, Tajaus, Domo, Domanto, Luko, Marko ir dviejų Vakarių tėveliai.

100 eurų vertės naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais kūdikio auginimo mėnesiais, įteikė Savivaldybės meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė bei šios skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vyriausioji specialistė Aistė Naruškevičiūtė.

Meras R. Janickas visiems jiems palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Renginyje dalyvavo ir viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūne bei šio centro socialinė darbuotoja Tautvilė Rubliauskienė. Jos susirinkusiems trumpai pristatė centro veiklą, papasakojo apie artimiausius planuojamus renginius ir kt.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti, yra dvi: abu kūdikio tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje šių metų rugpjūčio mėnesį yra užregistruoti 38 naujagimiai: 24 berniukų ir 14 mergaičių. Iš jų 22 pasaulį išvydo užsienyje (15 - Jungtinėje Karalystėje, 3 – Vokietijoje, 2 – Airijoje, 1 – Prancūzijoje, 1 – Norvegijoje).

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotrauka 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra