Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai
2019-06-06

Birželio 6-iąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė įteikė naujagimio kraitelius gegužės mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir keli balandį pasaulį išvydę naujagimiai.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 8 mergaičių: Bargailės, Urtės, Gustės, Emilijos, Agotos, Evelinos, Airinės ir Sofijos bei 10 berniukų: Nojaus, Nikitos, Neilo, Martyno, Jorio, Evano, Marko, Luko, Emilio ir Jono tėveliai.

Meras R. Janickas visiems jiems palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Renginyje dalyvavo ir viešosios įstaigos „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūne bei šio centro socialinė darbuotoja Tautvilė Rubliauskienė. Jos įteikė negavusiems Ukmergės miesto šventės metų dalintų dovanų naujiesiems ukmergiškiams (gimusiems laikotarpyje nuo vienos Miesto šventės iki kitos), taip pat trumpai pristatė centro veiklą, papasakojo apie artimiausius planuojamus renginius ir kt.

Primename, kad sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti yra tik dvi: abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje šių metų gegužės mėnesį yra užregistruota 30 naujagimių: 14 berniukų ir 16 mergaičių. Iš jų 7 pasaulį išvydo užsienyje ( 4 – Jungtinėje, Karalystėje, 1 –Švedijoje, 1 – Norvegijoje, 1 – Danijoje).

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Daugiau nuotraukų - savivaldybės Facebook paskyroje

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra