Besikeičianti ir gražėjanti Ukmergė žengia į ateitį
Šimtas metų yra išties daug... Per tą laiką įvyksta didžiuliai pokyčiai valstybės, miesto ar žmogaus gyvenime. Stovėdami ant šimtmečio slenksčio, norime parodyti kaip pasikeitė vienas ar kitas mūsų Ukmergės kampelis.
Ukmergiškiai - Ukmergei. Su Miesto švente!
Miesto šventė 2018. Kviečiame visus!
Karšto oro balionų čempionate dalyvauja ir trys ukrainiečiai

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir jo pavaduotoja Klvadija Stepanova šiandien susitiko su ypatingais 26-ojo Lietuvos karšto oro balionų čempionato dalyviais – Igoriu Lobatovu ir broliais Jurijumi ir Leonidu Anosovais, atvykusiais čia iš Ukrainos, Podolės Kameneco miesto.

Savivaldybės vadovai aptarė bendradarbiavimą su policijos pareigūnais

Gegužės 24 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai susitiko su  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnais ir aptarė tolesnio bendradarbiavimo gaires, problemų sprendimo būdus, saugesnės aplinkos kūrimo galimybes.

Moksleiviams ir jų mokytojams surengta dėkingumo šventė "Sėkmės žingsniai"

Gegužės 22 dieną Ukmergės kultūros centro salėje skambėjo jaunatviškas juokas, sveikinimo šūksniai ir plojimai. Čia vyko dėkingumo šventė „Sėkmės žingsniai“,  kurios metu pagerbti ir apdovanoti Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų olimpiadų bei konkursų nugalėtojai, prizininkai ir juos ruošusieji mokytojai.

Aptartos bendradarbiavimo galimybės su Izraelio litvakų bendruomene

Ukmergės rajono savivaldybėje šią savaitę lankėsi Lietuvos žydų asociacijos Izraelyje direktorių tarybos pirmininkas Arie Ben-Ari Grodzensky.

Ukmergės įstaiga – ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ laureatė

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro (NSPC) Dienos socialinės globos institucijoje ir Krizių įveikimo skyriaus komandos palangė „Žalioji gyvybė paletėje“ tapo 2018 metų ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ laureatė.

Policijos pareigūnai organizavo žygį Ukmergės „Dvarų žiedo“ keliu

Vilniaus aps. VPK Ukmergės rajono policijos kolektyvas praėjusį penktadienį susiruošė į dviračių žygį „Dvarų žiedas“. Kartu pasikvietė policijos rėmėjus, aktyvius jaunuosius policijos savanorius, šeimos narius.

Sutvarkytą Ukmergės piliakalnį apgaubė nuostabi šviesų misterija

“Švęskime taip, kaip norime”, - praėjusį šeštadienį ne kartą ir ne du nuskambėjo šalia Ukmergės piliakalnio. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui savo dovanas čia dovanojo apie istorinę šalies spalvą pasakojusi dizainerė Renata Maldutienė, savo kelionėse po pasaulį sutiktus lietuvius prisiminęs keliautojas Vytaras Radzevičius, svarbiausius šalies istorijos faktus dėstęs profesorius Alfredas Bumblauskas, moderniais ritmais lietuviškas dainas apipynusi grupė „Okata”, ir nepaprastą šviesos šou ant piliakalnio surengęs šviesų menininkas Arvydas Buinauskas. Vakarą vedė TV laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.

Daugiau naujienų