Rajono švietimo bendruomenė kviečiama dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje
2018-04-09

Švietimo ir mokslo ministerija balandžio 13 dieną 14 valandą organizuoja tiesioginę vaizdo transliaciją „Kuriame Visos dienos mokyklą Lietuvoje“, kurios metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu: edita.norvaisiene@sppc.lt

Transliacijos tikslas – paskatinti savivaldybes, mokyklas, mokinių tėvus domėtis visos dienos mokyklos kūrimo idėja, tokios mokyklos teikiama nauda, jos realizavimo galimybėmis. Transliacijos metu bus aptariama, kas yra visos dienos mokykla, diskutuojama ar Lietuvai reikia tokių mokyklų, pristatoma kaip visos dienos mokyklą įsivaizduoja Lietuvos mokinių tėvai, aptariama kokios yra visos dienos mokyklos kūrimo galimybės, rizikos ir kiti transliacijos dalyvių keliami klausimai.

Visos dienos mokyklos modeliavimas prasidėjo patvirtinus Geros mokyklos koncepciją ir svarstant, kaip tokią mokyklą sukurti, Tad ieškant būdų, kaip sukurti gerą mokyklą, atsirado ir toks modelis – visą dieną prasmingas veiklas mokiniams siūlanti mokykla. Visos dienos mokykla suprantama kaip mokyklos veiklos organizavimo modelis, pasižymintis ilgesniu nei įprastai praleistu mokykloje laiku, formalaus ugdymo ir neformalaus švietimo derme, teikiama individualia mokymosi, švietimo pagalba ir socialinėmis paslaugomis vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams), organizuojant maitinimą dienos metu, į veiklas aktyviai įtraukiant socialinius partnerius ir užtikrinant saugią aplinką vaikui iki grįžtant į namus.

Transliacijos metu Švietimo ir mokslo ministerijos, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro specialistai ir praktikai, jau įgyvendinantys ar ketinantys kurti visos dienos mokyklą, pasidalins savo žiniomis, patirtimi, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Transliacijos dalyviai (vaizdo transliacijų salėje):

Asta Dilytė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo pagalbos skyriaus vyresnioji specialistė,

Edita Norvaišienė, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro Specialiosios pedagogikos skyriaus vadovė,

Kauno Simono Daukanto progimnazijos atstovas,

Jurgita Nemanienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos direktorė (diskusijos moderatorė).

Maloniai kviečiame rajono švietimo padalinių specialistus, bendrojo ugdymo mokyklų vadovus, mokytojus, mokinių tėvus bei visus norinčius susipažinti su visos dienos mokyklos kūrimo galimybėmis, aktyviai dalyvauti šioje tiesioginėje vaizdo transliacijoje. Jungtis kviečiame nuo 13.55 val.

Švietimo ir sporto skyrius

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra